Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 oct. 2017 și 5 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 82 atribuiri.
Ustensile de gatit
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
PRESARATOARE, SOLNITA
Solnita, presaratoare
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
PRESARATOARE, SOLNITA
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
PRESARATOARE IMAGINE SALINA, SOLNITA
CANA SALINA TURDA
USTENSILE DE GATIT SUVENIR
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
PRESARATOARE , SOLNITA,
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
PRESARATOARE , SOLNITA,
Cana, solnita, presaratoare
PRESARATOARE IMAGINE SALINA
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
SOLNITA
SOLNITA
PRESARATOARE IMAGINE SALINA
CANA PORTELAN PERSONALIZATA
Solnita, presaratoare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4442986
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SCHLANGER ROBERT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
354.200 RON
Profit net
277.229 RON
Capitaluri proprii
285.291 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 237.253 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.322 RON | 14.516 RON | 17.102 RON | 16.960 RON | 12.192 RON | 13.958 RON | 19.885 RON | 13.965 RON | 10.078 RON | 17.720 RON | 22.611 RON | 9.914 RON | 14.473 RON | 28.884 RON | 374.874 RON | 344.400 RON | 354.200 RON |
| Profit net | -19.551 RON | -12.693 RON | -6.230 RON | -3.650 RON | -1.010 RON | 10.017 RON | 13.651 RON | 8.821 RON | 3.474 RON | 9.442 RON | 11.882 RON |
Comparație cu 172 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.212 RON |
| 6.210 RON |
| 12.932 RON |
| 311.363 RON |
| 281.025 RON |
| 277.229 RON |
| Total active | 4.314 RON | 13.426 RON | 24.404 RON | 25.120 RON | 9.885 RON | 20.728 RON | 16.851 RON | 15.088 RON | 19.198 RON | 9.918 RON | 22.059 RON | 24.555 RON | 30.866 RON | 31.987 RON | 287.966 RON | 316.621 RON | 316.616 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.277 RON | 9.478 RON | 5.762 RON |
|---|
| Active circulante | 4.314 RON | 13.426 RON | 24.404 RON | 25.120 RON | 9.885 RON | 20.728 RON | 16.851 RON | 15.088 RON | 19.198 RON | 9.918 RON | 22.059 RON | 24.555 RON | 30.866 RON | 31.987 RON | 284.689 RON | 307.143 RON | 310.854 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -119.011 RON | -131.704 RON | -137.935 RON | -141.585 RON | -142.594 RON | -132.578 RON | -118.927 RON | -110.106 RON | -106.631 RON | -97.189 RON | -85.307 RON | -82.095 RON | -75.885 RON | -62.954 RON | 248.410 RON | 289.087 RON | 285.291 RON |
|---|
| Datorii totale | 123.325 RON | 145.130 RON | 162.339 RON | 166.705 RON | 152.479 RON | 153.306 RON | 135.778 RON | 125.194 RON | 125.829 RON | 107.107 RON | 107.366 RON | 106.650 RON | 106.751 RON | 94.941 RON | 39.556 RON | 27.534 RON | 31.325 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|