Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4448822
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VOINEA LUCIAN-SERGIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
145.452 RON
Profit net
-24.605 RON
Capitaluri proprii
198.783 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 209.273 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.304 RON | 121.586 RON | 130.795 RON | 334.018 RON | 414.567 RON | 104.645 RON | 122.381 RON | 97.189 RON | 58.791 RON | 61.799 RON | 143.340 RON | 272.677 RON | 307.356 RON | 264.036 RON | 232.433 RON | 158.304 RON | 145.452 RON |
| Profit net | 6.760 RON | 17.397 RON | 7.488 RON | 22.142 RON | 68.081 RON | 7.879 RON | 21.692 RON | 14.304 RON | 13.143 RON | 22.850 RON | 29.316 RON | 68.451 RON |
Comparație cu 491 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.691 RON |
| 20.160 RON |
| 15.302 RON |
| -21.421 RON |
| -24.605 RON |
| Total active | 32.174 RON | 36.329 RON | 40.200 RON | 108.078 RON | 112.153 RON | 37.501 RON | 108.880 RON | 57.724 RON | 41.851 RON | 139.571 RON | 248.181 RON | 428.004 RON | 446.930 RON | 434.122 RON | 348.379 RON | 298.077 RON | 252.906 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.486 RON | 83.192 RON | 59.519 RON | 35.846 RON | 12.173 RON | 547 RON | — | 331 RON |
|---|
| Active circulante | 32.174 RON | 36.329 RON | 40.200 RON | 108.078 RON | 112.153 RON | 37.501 RON | 108.880 RON | 57.724 RON | 41.851 RON | 134.085 RON | 164.989 RON | 368.485 RON | 411.084 RON | 421.949 RON | 347.832 RON | 298.077 RON | 252.575 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.242 RON | 17.919 RON | 16.707 RON | 31.361 RON | 68.321 RON | 36.200 RON | 44.892 RON | 40.195 RON | 40.039 RON | 58.889 RON | 88.205 RON | 156.656 RON | 209.347 RON | 229.507 RON | 244.809 RON | 223.388 RON | 198.783 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.932 RON | 18.410 RON | 23.493 RON | 76.717 RON | 43.832 RON | 1.301 RON | 63.988 RON | 17.529 RON | 1.812 RON | 80.682 RON | 159.976 RON | 265.567 RON | 237.583 RON | 204.615 RON | 103.570 RON | 77.389 RON | 54.123 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|