Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/519483
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CSASZAR IREN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.675.626 RON
Profit net
99.164 RON
Capitaluri proprii
690.653 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.543.278 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 389.045 RON | 381.371 RON | 399.511 RON | 402.322 RON | 436.541 RON | 520.239 RON | 579.228 RON | 554.758 RON | 624.481 RON | 721.175 RON | 854.964 RON | 1.056.295 RON | 1.112.058 RON | 1.177.491 RON | 1.349.611 RON | 1.562.939 RON | 1.675.626 RON |
| Profit net | 32.261 RON | 45.412 RON | 50.884 RON | 59.345 RON | 63.239 RON | 65.970 RON | 43.599 RON | 29.691 RON | 50.392 RON | 79.408 RON | 101.908 RON | 128.104 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 102.057 RON |
| 149.492 RON |
| 171.683 RON |
| 108.751 RON |
| 99.164 RON |
| Total active | 206.062 RON | 271.021 RON | 249.506 RON | 264.563 RON | 243.592 RON | 234.828 RON | 274.424 RON | 211.553 RON | 243.404 RON | 254.872 RON | 276.804 RON | 389.118 RON | 490.953 RON | 524.087 RON | 698.707 RON | 817.191 RON | 709.205 RON |
|---|
| Active imobilizate | 34.844 RON | 18.844 RON | 2.844 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 64.630 RON |
|---|
| Active circulante | 171.218 RON | 252.177 RON | 246.662 RON | 264.563 RON | 243.592 RON | 234.828 RON | 274.424 RON | 211.553 RON | 243.404 RON | 254.872 RON | 276.804 RON | 389.118 RON | 490.953 RON | 524.087 RON | 698.707 RON | 817.191 RON | 644.575 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 34.329 RON | 64.465 RON | 115.349 RON | 174.694 RON | 178.588 RON | 225.745 RON | 268.020 RON | 187.910 RON | 218.938 RON | 221.407 RON | 254.542 RON | 379.306 RON | 481.353 RON | 515.055 RON | 686.738 RON | 795.489 RON | 690.653 RON |
|---|
| Datorii totale | 171.733 RON | 206.556 RON | 134.157 RON | 89.869 RON | 65.004 RON | 9.083 RON | 6.404 RON | 23.643 RON | 24.466 RON | 33.465 RON | 22.262 RON | 9.812 RON | 9.600 RON | 9.032 RON | 11.969 RON | 21.702 RON | 18.552 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | 2 |
|---|