Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/519491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ERŐSS ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
67.320 RON
Profit net
656 RON
Capitaluri proprii
4.193 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 71.778 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 40.306 RON | 34.971 RON | 37.827 RON | 34.517 RON | 46.600 RON | 44.095 RON | 47.641 RON | 48.355 RON | 57.659 RON | 62.633 RON | 68.951 RON | 48.577 RON | 57.189 RON | 56.640 RON | 71.588 RON | 67.975 RON | 67.320 RON |
| Profit net | -3.910 RON | 1.028 RON | 6.262 RON | 52 RON | 8.327 RON | 3.384 RON | 7.960 RON | 7.198 RON | 16.433 RON | 14.758 RON | 19.380 RON | 4.271 RON | 7.869 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 366 RON |
| 4.666 RON |
| -700 RON |
| 656 RON |
| Total active | 16.559 RON | 15.671 RON | 21.300 RON | 32.649 RON | 39.924 RON | 34.481 RON | 39.726 RON | 38.329 RON | 23.208 RON | 22.317 RON | 26.219 RON | 11.699 RON | 16.752 RON | 8.474 RON | 12.577 RON | 7.721 RON | 7.703 RON |
|---|
| Active imobilizate | 7.010 RON | 2.534 RON | 2.418 RON | 24.200 RON | 23.020 RON | 21.839 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.549 RON | 13.137 RON | 18.882 RON | 8.449 RON | 16.904 RON | 12.642 RON | 39.726 RON | 38.329 RON | 23.208 RON | 22.317 RON | 26.219 RON | 11.699 RON | 16.752 RON | 8.474 RON | 12.577 RON | 7.721 RON | 7.703 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.229 RON | 4.257 RON | 10.519 RON | 29.069 RON | 37.396 RON | 32.401 RON | 36.977 RON | 36.215 RON | 20.671 RON | 18.995 RON | 23.617 RON | 8.508 RON | 12.106 RON | 4.603 RON | 8.903 RON | 3.537 RON | 4.193 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.330 RON | 12.062 RON | 10.781 RON | 2.895 RON | 2.528 RON | 2.080 RON | 2.749 RON | 2.114 RON | 2.537 RON | 3.322 RON | 2.602 RON | 3.191 RON | 4.646 RON | 3.871 RON | 3.674 RON | 4.184 RON | 3.510 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|