Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 dec. 2016 și 1 oct. 2020.
Se afișează cele mai recente 25 din 65 atribuiri.
MATERIALE DE CURATAT AUTO
ACUMULATORI / BATERII AUTO
Acumulatori auto Rombat 100A
PRODUSE AUTO
CRIC HIDRAULIC tip crocodil
AD BLUE
BATERIE ROMBAT PREMIER 75A,cu 750 curent de descarcare
Acumulator 12V/62Ah
ULEI AUTO
Acumulatori auto si Lamele stergator
ACUMULATOR 80A ROMBAT
SOLUTIE PARBRIZ
HUSE SCAUNE AUTO
SOLUTIE PARBRIZ
SOLUTIE PARBRIZ
Materiale pregatire sezon rece
STERGATOR KONTACT
ACUMULATOR ROMBAT CYCLON 72AH, 12V
BECURI AUTO H7
BEC POZITIE
LAMELE STERGATOR PARBRIZ
SOLUTIE PARBRIZ
BATERII ROMBAT PREMIER 75A
acumulatori auto rombat 100A
BATERII AUTO 72A 12V
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5202710
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIMION TANŢA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.527.024 RON
Profit net
90.880 RON
Capitaluri proprii
547.196 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.601.239 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 494.144 RON | 457.425 RON | 483.773 RON | 620.113 RON | 595.293 RON | 929.164 RON | 856.908 RON | 1.042.491 RON | 1.415.024 RON | 1.214.882 RON | 1.087.256 RON | 1.120.228 RON | 1.076.699 RON | 1.097.534 RON | 1.435.920 RON | 1.560.642 RON | 1.527.024 RON |
| Profit net | -19.134 RON | 2.555 RON | 2.285 RON | 35.342 RON | 31.187 RON | 61.169 RON | 50.473 RON | 60.343 RON | 121.216 RON | 37.980 RON | -183.441 RON |
Comparație cu 448 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -92.384 RON |
| 96.189 RON |
| 130.671 RON |
| 92.111 RON |
| 131.007 RON |
| 90.880 RON |
| Total active | 200.365 RON | 198.405 RON | 218.346 RON | 283.057 RON | 358.985 RON | 448.182 RON | 530.603 RON | 560.406 RON | 645.098 RON | 760.249 RON | 682.798 RON | 330.373 RON | 405.051 RON | 529.998 RON | 661.368 RON | 687.309 RON | 985.281 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.801 RON | 4.122 RON | 3.456 RON | 3.305 RON | 3.155 RON | 3.004 RON | 2.853 RON | 2.702 RON | 2.551 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 117.651 RON |
|---|
| Active circulante | 195.564 RON | 194.283 RON | 214.890 RON | 279.752 RON | 355.830 RON | 445.178 RON | 527.750 RON | 557.704 RON | 642.547 RON | 760.249 RON | 682.798 RON | 330.373 RON | 405.051 RON | 529.998 RON | 661.368 RON | 687.309 RON | 867.630 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 79.662 RON | 82.217 RON | 84.503 RON | 119.844 RON | 151.031 RON | 212.200 RON | 262.673 RON | 323.016 RON | 444.232 RON | 482.212 RON | 298.771 RON | 206.597 RON | 302.786 RON | 401.878 RON | 493.990 RON | 456.316 RON | 547.196 RON |
|---|
| Datorii totale | 121.944 RON | 116.188 RON | 133.843 RON | 163.213 RON | 207.954 RON | 236.233 RON | 267.930 RON | 237.940 RON | 200.866 RON | 278.037 RON | 384.027 RON | 123.776 RON | 102.265 RON | 128.120 RON | 167.378 RON | 230.993 RON | 438.085 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|