Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 dec. 2016 și 15 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 266 atribuiri.
materiale pt intretinere si functionare
materiale pt intretinere si functionare
materiale pt intretinere si functionare
materiale pt intretinere si functionare
FISA PSI+ PSSM
HARTIE XEROX A4
TUB LED 36W
materiale pt intretinere si functionare
FISA PSI+ PSSM
APARAT DE CAFEA SZARVASI
BECURI
FISA PSI+ PSSM
BEC LED18W
BEC LED18W
materiale pt intretinere si functionare
Corp lampa stradala
HARTIE XEROX A4
materiale pt intretinere si functionare
FISA PSI+ PSSM
Becuri
RAPORT DE NECESITATE calorifer electric
BEC CU LED 15W+PLAFONIERA LED+PRIZA PROGRAMABILA
HARTIE XEROX A4
HARTIE XEROX A4
materiale pt intretinere si functionare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/525159
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
616.266 RON
Profit net
-14.067 RON
Capitaluri proprii
31.415 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 723.898 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.221.578 RON | 1.050.866 RON | 922.477 RON | 1.099.583 RON | 1.105.746 RON | 931.445 RON | 1.015.225 RON | 1.105.190 RON | 1.206.578 RON | 1.220.277 RON | 1.106.092 RON | 875.342 RON | 801.354 RON | 805.643 RON | 754.923 RON | 656.184 RON | 616.266 RON |
| Profit net | -14.622 RON | -5.839 RON | 121.682 RON | 19.241 RON | 5.413 RON | 8.556 RON | 6.035 RON | 11.140 RON | 2.123 RON | -14.293 RON | 18.214 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.559 RON |
| -644 RON |
| -39.187 RON |
| -9.022 RON |
| -5.731 RON |
| -14.067 RON |
| Total active | 454.188 RON | 496.975 RON | 556.098 RON | 662.171 RON | 592.649 RON | 566.865 RON | 521.343 RON | 566.000 RON | 512.401 RON | 509.152 RON | 553.097 RON | 323.100 RON | 287.950 RON | 244.756 RON | 244.668 RON | 280.158 RON | 169.256 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.027 RON | 2.859 RON | 1.012 RON | 434 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 428.161 RON | 494.116 RON | 555.086 RON | 661.737 RON | 592.649 RON | 566.865 RON | 521.343 RON | 566.000 RON | 512.401 RON | 509.152 RON | 553.097 RON | 323.100 RON | 287.950 RON | 244.756 RON | 244.668 RON | 280.158 RON | 169.256 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -165.540 RON | -71.578 RON | 50.103 RON | 69.345 RON | 74.758 RON | 83.315 RON | 89.350 RON | 100.490 RON | 102.613 RON | 88.320 RON | 106.535 RON | 99.976 RON | 99.332 RON | 60.235 RON | 51.212 RON | 45.482 RON | 31.415 RON |
|---|
| Datorii totale | 619.728 RON | 568.553 RON | 505.995 RON | 592.826 RON | 517.891 RON | 483.550 RON | 431.993 RON | 465.510 RON | 409.788 RON | 420.832 RON | 446.562 RON | 223.124 RON | 188.618 RON | 184.521 RON | 193.456 RON | 234.676 RON | 137.841 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 12 | 11 | 11 | 12 | 9 | 7 | 7 | 8 | 10 | 11 | 7 | 7 | 6 | 5 | 4 | 4 | 3 |
|---|