Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5272677
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIUPE IOAN
Prin: CIUPE IOAN
Prin: CIUPE IOAN
Prin: CIUPE IOAN
Prin: CIUPE IOAN
Prin: CIUPE IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
61.110 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
240 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 44.505 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.200 RON | 37.420 RON | 24.000 RON | 7.520 RON | 8.010 RON | 3.000 RON | 1.200 RON | 2.500 RON | 43.370 RON | 58.101 RON | 61.110 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -18.577 RON | 8.230 RON | -4.742 RON | -5.791 RON | -2.315 RON | -1.535 RON | -1.722 RON | 692 RON | 21.864 RON | 29.467 RON | 35.338 RON | -1.030 RON |
Comparație cu 1960 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -766 RON |
| -389 RON |
| -349 RON |
| -73 RON |
| 0 RON |
| Total active | 18.407 RON | 16.999 RON | 9.731 RON | 2.440 RON | 305 RON | 3.723 RON | 1.904 RON | 3.034 RON | 12.555 RON | 28.073 RON | 18.282 RON | 17.350 RON | 9.389 RON | 8.547 RON | 8.198 RON | 8.125 RON | 1.029 RON |
|---|
| Active imobilizate | 17.672 RON | 10.434 RON | 3.196 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 735 RON | 6.565 RON | 6.535 RON | 2.440 RON | 305 RON | 3.723 RON | 1.904 RON | 3.034 RON | 12.555 RON | 28.073 RON | 18.282 RON | 17.350 RON | 9.389 RON | 8.547 RON | 8.198 RON | 8.125 RON | 1.029 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -68.752 RON | -60.522 RON | -65.264 RON | -71.055 RON | -73.370 RON | -74.906 RON | -76.627 RON | -75.936 RON | -54.072 RON | -24.605 RON | 10.733 RON | 9.703 RON | 8.937 RON | 8.547 RON | 8.198 RON | 8.125 RON | 240 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.159 RON | 77.521 RON | 74.995 RON | 73.495 RON | 73.675 RON | 78.629 RON | 78.531 RON | 78.970 RON | 66.627 RON | 52.678 RON | 7.549 RON | 7.647 RON | 452 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 789 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
|---|