Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5400768
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOCANU ADELINA
Prin: MOCANU ADELINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
469.701 RON
Profit net
101.371 RON
Capitaluri proprii
102.371 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 449.693 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.982 RON | 107.524 RON | 117.530 RON | 52.231 RON | 79.495 RON | 9.735 RON | 13.605 RON | 54.739 RON | 52.862 RON | 51.995 RON | — | 9.000 RON | 189.167 RON | 576.086 RON | 546.370 RON | 508.971 RON | 469.701 RON |
| Profit net | 6.142 RON | -28.308 RON | -28.691 RON | 1.289 RON | -1.765 RON | -22.168 RON | -9.405 RON | 14.836 RON | 30.882 RON | 25.080 RON | 0 RON |
Comparație cu 1820 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.395 RON |
| 52.897 RON |
| 189.258 RON |
| 202.822 RON |
| 156.982 RON |
| 101.371 RON |
| Total active | 189.107 RON | 160.931 RON | 148.792 RON | 98.553 RON | 49.227 RON | 26.723 RON | 22.594 RON | 9.639 RON | 25.135 RON | 6.668 RON | 4.366 RON | 15.145 RON | 40.075 RON | 188.427 RON | 209.786 RON | 312.913 RON | 161.733 RON |
|---|
| Active imobilizate | 101.237 RON | 93.061 RON | 82.861 RON | 61.561 RON | 42.667 RON | 23.467 RON | 13.467 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 166.272 RON | 127.385 RON |
|---|
| Active circulante | 87.870 RON | 67.870 RON | 65.931 RON | 36.992 RON | 6.560 RON | 3.256 RON | 9.127 RON | 9.639 RON | 25.135 RON | 6.668 RON | 4.366 RON | 15.145 RON | 40.075 RON | 188.427 RON | 209.786 RON | 146.641 RON | 34.348 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.686 RON | 35.378 RON | 6.687 RON | 7.977 RON | 6.212 RON | -15.956 RON | -25.360 RON | -10.524 RON | 5.522 RON | -280 RON | -25.360 RON | -14.965 RON | 32.255 RON | 168.616 RON | 182.180 RON | 157.982 RON | 102.371 RON |
|---|
| Datorii totale | 125.421 RON | 125.553 RON | 142.105 RON | 90.576 RON | 43.015 RON | 42.679 RON | 47.954 RON | 20.163 RON | 19.613 RON | 6.948 RON | 29.726 RON | 30.110 RON | 7.820 RON | 19.811 RON | 27.606 RON | 154.931 RON | 59.362 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|