Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 2 nov. 2016 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 315 atribuiri.
feronerie
feronerie
feronerie
feronerie
feronerie
FERONERIE
feronerie
Feronerie
feronerie
feronerie
feronerie
feronerie
feronerie si materiale de reparatii
feronerie
feronerie
echipamente de protectie
feronerie
feronerie
Pachet vopsele
feronerie
FERONERIE
lacuri
lacuri
lacuri
lacuri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5501908
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
1.297.936 RON
Profit net
-11.129 RON
Capitaluri proprii
304.960 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.293.798 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.322.123 RON | 1.091.023 RON | 1.117.702 RON | 1.255.042 RON | 1.146.050 RON | 1.144.057 RON | 1.096.220 RON | 1.127.691 RON | 1.229.670 RON | 1.183.192 RON | 1.302.008 RON | 1.363.935 RON | 1.280.490 RON | 1.269.416 RON | 1.300.674 RON | 1.197.523 RON | 1.297.936 RON |
| Profit net | 57.076 RON | -34.950 RON | 51.106 RON | 45.462 RON | 95.671 RON | 104.543 RON | 59.525 RON | 72.132 RON | 42.624 RON | 21.503 RON | 13.187 RON |
Comparație cu 3146 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.586 RON |
| 4.693 RON |
| -31.628 RON |
| -17.358 RON |
| 16.321 RON |
| -11.129 RON |
| Total active | 1.073.323 RON | 1.002.241 RON | 993.739 RON | 675.244 RON | 674.638 RON | 806.039 RON | 709.627 RON | 711.056 RON | 788.783 RON | 801.762 RON | 843.903 RON | 790.733 RON | 789.209 RON | 758.630 RON | 712.190 RON | 751.989 RON | 629.277 RON |
|---|
| Active imobilizate | 29.757 RON | 22.773 RON | 15.000 RON | 9.515 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 2.100 RON | 6.752 RON | 3.316 RON | 111 RON |
|---|
| Active circulante | 1.043.566 RON | 979.468 RON | 978.739 RON | 665.729 RON | 674.638 RON | 806.039 RON | 709.627 RON | 711.056 RON | 788.783 RON | 801.762 RON | 843.903 RON | 790.733 RON | 789.209 RON | 756.530 RON | 705.438 RON | 748.673 RON | 629.166 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 674.909 RON | 639.958 RON | 691.064 RON | 391.114 RON | 400.432 RON | 409.304 RON | 364.286 RON | 376.893 RON | 419.518 RON | 326.265 RON | 339.452 RON | 347.038 RON | 352.138 RON | 320.510 RON | 301.592 RON | 316.089 RON | 304.960 RON |
|---|
| Datorii totale | 398.414 RON | 362.283 RON | 302.675 RON | 284.130 RON | 274.206 RON | 396.735 RON | 345.341 RON | 334.163 RON | 369.265 RON | 475.497 RON | 504.451 RON | 443.695 RON | 437.071 RON | 438.120 RON | 410.598 RON | 435.900 RON | 324.317 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 6 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|