Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 nov. 2016 și 22 iun. 2026.
Servicii de verificare proiect tehnic
SERVICII INTOCMIRE PARTI COMPONENTE STUDIU DE FEZABILITATE CU ELEMENTE DALI
Servicii de revizuire (DALI) pentru proiectul „Restaurarea, dotarea și punerea în valoare a Ansamblu
Studii de fezabilitate (SF), Documentații pentru avizarea lucrărilor de intervenție (DALI)
Servicii de actualizare Plan urbanistic general
Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor
Servicii de proiectare Școli
Studii de fezabilitate, Documentații pentru avizarea lucrărilor de intervenție
Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante
SERVICII DE VERIFICARE PROIECTE SPECIALITATEAV ARHITECTURA
Servicii de proiectare si asistenta tehnica pentru Renovarea energetica a cladirilor rezidentiale
Servicii de proiectare – Restaurare Monumente istorice
Servicii verificare proiecte
Servicii proiectare desființare corpuri
documentatie de avizare lucrari de interventii dispendar uman
servicii proiectare infiintare teren de sport
Servicii de arhitectură, inginerie și măsurare
Realizare documentație monumente for public - MONUMENTUL EROILOR
Servicii de proiectare -Desfiintare gard existent si construire gard nou pe vechiul amplasament
Amenjare ?i montare centrala termica în spa?ii existente
Reabilitare, extindere ?i modernizare Gradini?a cu program normal
Servicii DTAC + PT rezerva apa spital Lehliu-Gara
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5537626
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
868.007 RON
Profit net
526.226 RON
Capitaluri proprii
781.925 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 558.649 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.900 RON | 37.220 RON | 17.346 RON | 65.400 RON | 25.907 RON | 18.285 RON | 176.251 RON | 131.778 RON | 111.643 RON | 204.282 RON | 211.990 RON | 100.830 RON | 207.014 RON | 204.465 RON | 514.959 RON | 651.103 RON | 868.007 RON |
| Profit net | -8.520 RON | -1.564 RON | -33.490 RON | 20.218 RON | -18.509 RON | -6.769 RON | 118.749 RON | 63.190 RON | 56.323 RON | 111.045 RON | 100.640 RON |
Comparație cu 187 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.087 RON |
| 144.809 RON |
| 94.932 RON |
| 362.988 RON |
| 396.454 RON |
| 526.226 RON |
| Total active | 52.923 RON | 51.780 RON | 13.808 RON | 35.064 RON | 16.038 RON | 8.297 RON | 131.374 RON | 92.663 RON | 118.450 RON | 239.899 RON | 288.166 RON | 246.626 RON | 335.475 RON | 371.143 RON | 502.818 RON | 808.041 RON | 1.104.789 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.571 RON | 7.850 RON | 3.599 RON | 1.455 RON | 733 RON | 293 RON | 0 RON | 3.829 RON | 2.553 RON | 1.280 RON | — | — | — | — | — | — | 151.872 RON |
|---|
| Active circulante | 47.352 RON | 43.930 RON | 10.209 RON | 33.609 RON | 15.305 RON | 8.004 RON | 131.374 RON | 88.834 RON | 115.897 RON | 238.619 RON | 288.166 RON | 246.626 RON | 335.475 RON | 371.143 RON | 502.818 RON | 808.041 RON | 952.917 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 46.901 RON | 45.337 RON | 11.847 RON | 32.064 RON | 13.556 RON | 6.787 RON | 125.536 RON | 88.726 RON | 115.049 RON | 226.094 RON | 276.208 RON | 243.558 RON | 331.525 RON | 363.299 RON | 465.407 RON | 739.031 RON | 781.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.022 RON | 6.443 RON | 1.961 RON | 3.000 RON | 2.482 RON | 1.510 RON | 5.838 RON | 3.937 RON | 3.401 RON | 13.805 RON | 11.958 RON | 3.068 RON | 3.950 RON | 7.844 RON | 37.411 RON | 69.010 RON | 322.864 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|