Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5625582
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STAN RĂDIȚĂ-FLOREA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
13.790.154 RON
Profit net
463.799 RON
Capitaluri proprii
2.235.298 RON
Număr mediu salariați
209
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.880.197 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.390 RON | 18.138 RON | 15.089 RON | 10.891 RON | 14.352 RON | 30.159 RON | 28.467 RON | 24.849 RON | 21.204 RON | 16.580 RON | 18.219 RON | 12.135 RON | — | 2.679.671 RON | 4.271.362 RON | 12.502.953 RON | 13.790.154 RON |
| Profit net | 453 RON | -629 RON | -2.105 RON | -978 RON | 1.115 RON | 3.032 RON | 1.704 RON | 1.800 RON | 2.821 RON | 1.983 RON | 1.480 RON | 206 RON |
Comparație cu 289 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 112.845 RON |
| 689.091 RON |
| 2.671.708 RON |
| 463.799 RON |
| Total active | 18.043 RON | 16.253 RON | 14.367 RON | 13.873 RON | 15.096 RON | 17.619 RON | 19.444 RON | 21.101 RON | 23.867 RON | 25.826 RON | 28.220 RON | 27.840 RON | 8.840 RON | 434.103 RON | 1.531.214 RON | 6.424.027 RON | 8.072.631 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 224.563 RON | 683.440 RON | 1.782.144 RON | 5.603.933 RON |
|---|
| Active circulante | 18.043 RON | 16.253 RON | 14.367 RON | 13.873 RON | 15.096 RON | 17.619 RON | 19.444 RON | 21.101 RON | 23.867 RON | 25.826 RON | 28.220 RON | 27.840 RON | 8.840 RON | 209.540 RON | 847.774 RON | 4.641.883 RON | 2.468.698 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.719 RON | 16.089 RON | 13.984 RON | 13.006 RON | 14.121 RON | 17.152 RON | 18.856 RON | 20.656 RON | 23.477 RON | 25.461 RON | 26.940 RON | 27.146 RON | 8.146 RON | 120.991 RON | 810.083 RON | 2.894.292 RON | 2.235.298 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.324 RON | 164 RON | 383 RON | 867 RON | 975 RON | 467 RON | 588 RON | 445 RON | 390 RON | 365 RON | 1.280 RON | 694 RON | 694 RON | 313.112 RON | 721.131 RON | 3.529.735 RON | 5.837.593 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 51 | 65 | 195 | 209 |
|---|