Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 dec. 2016 și 8 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 46 atribuiri.
Ciorapi de dama, sosete
Ciorapi de dama, sosete
Body dama, curea piele
Ciorapi de dama, sosete
Ciorapi de dama, sosete
Carucioare
Ciorapi de dama, sosete
Sosete, ciorapi dama
Ciorap dama, sosete barb.
Ciorapi de dama, sutiene
Ciorapi de dama,sosete barbati
Ciorapi dama, body,sosete
Ciorapi de dama
Ciorapi de dama, body
Ciorapi de dama, sosete
ciorap dama 15/20 den Lycra
Ciorap dama
Maieu,boxer,ciorap
Ciorapi, sosete,bpdy,sutien
Ciorap dama
Ciorap, sosete
Ciorap dama, sutien
Ciorap dama
Ciorap dama
Chilot dama 9boxer)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5627877
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FLOREA ELISABETA
Prin: FLOREA ELISABETA
Prin: FLOREA ELISABETA
Prin: FLOREA ELISABETA
Prin: FLOREA ELISABETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
458.748 RON
Profit net
29.031 RON
Capitaluri proprii
191.020 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 443.207 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 418.719 RON | 375.660 RON | 349.842 RON | 333.083 RON | 355.425 RON | 353.357 RON | 381.923 RON | 407.311 RON | 396.931 RON | 447.477 RON | 492.661 RON | 289.153 RON | 334.188 RON | 453.939 RON | 449.003 RON | 457.757 RON | 458.748 RON |
| Profit net | 19.384 RON | 8.503 RON | 10.685 RON | 10.554 RON | 5.918 RON | 9.922 RON | 15.088 RON | 25.115 RON | 21.954 RON | 28.879 RON | 49.127 RON | 15.421 RON |
Comparație cu 686 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 16.757 RON |
| 41.399 RON |
| 34.795 RON |
| 33.028 RON |
| 29.031 RON |
| Total active | 257.145 RON | 250.021 RON | 239.608 RON | 227.876 RON | 215.553 RON | 205.519 RON | 219.600 RON | 215.977 RON | 232.248 RON | 239.850 RON | 278.183 RON | 257.932 RON | 255.745 RON | 277.794 RON | 294.159 RON | 240.832 RON | 226.483 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12.567 RON | 6.210 RON | 836 RON | 459 RON | 34 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 244.578 RON | 243.811 RON | 238.772 RON | 227.417 RON | 215.519 RON | 205.519 RON | 219.600 RON | 215.977 RON | 232.248 RON | 239.850 RON | 278.183 RON | 257.932 RON | 255.745 RON | 277.794 RON | 294.159 RON | 240.832 RON | 226.483 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 114.708 RON | 123.211 RON | 133.896 RON | 144.335 RON | 150.253 RON | 160.175 RON | 175.263 RON | 160.380 RON | 176.018 RON | 194.371 RON | 237.182 RON | 235.760 RON | 226.517 RON | 241.159 RON | 239.954 RON | 206.677 RON | 191.020 RON |
|---|
| Datorii totale | 142.437 RON | 127.139 RON | 105.868 RON | 83.668 RON | 65.429 RON | 45.408 RON | 44.608 RON | 55.779 RON | 56.302 RON | 45.790 RON | 41.144 RON | 22.172 RON | 29.228 RON | 36.635 RON | 54.205 RON | 34.155 RON | 35.463 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|