Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5747490
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂTRAȘCU CONSTANTIN
Prin: PĂTRAȘCU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
91.632 RON
Profit net
76.380 RON
Capitaluri proprii
76.630 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 64.289 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 112.198 RON | 117.103 RON | 139.698 RON | 129.678 RON | 115.536 RON | 98.128 RON | 41.879 RON | 57.555 RON | 58.299 RON | 51.360 RON | 56.516 RON | 77.340 RON | 75.600 RON | 77.720 RON | 87.500 RON | 100.350 RON | 91.632 RON |
| Profit net | 62.165 RON | 51.496 RON | 70.317 RON | 71.672 RON | 67.485 RON | 54.437 RON | 7.940 RON | 32.286 RON | 25.607 RON | 26.672 RON | 26.165 RON | 46.727 RON | 72.000 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 74.132 RON |
| 73.014 RON |
| 83.427 RON |
| 76.380 RON |
| Total active | 108.907 RON | 110.015 RON | 121.596 RON | 123.181 RON | 156.532 RON | 132.796 RON | 91.513 RON | 71.316 RON | 60.346 RON | 52.292 RON | 58.139 RON | 78.571 RON | 122.944 RON | 135.396 RON | 81.542 RON | 94.631 RON | 153.599 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.860 RON | 8.368 RON | 7.001 RON | 1.403 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 99.047 RON | 101.647 RON | 114.595 RON | 121.778 RON | 156.532 RON | 132.796 RON | 91.513 RON | 71.316 RON | 60.346 RON | 52.292 RON | 58.139 RON | 78.571 RON | 122.944 RON | 135.396 RON | 81.542 RON | 94.631 RON | 153.599 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62.405 RON | 51.736 RON | 70.557 RON | 71.912 RON | 67.725 RON | 54.687 RON | 8.190 RON | 32.536 RON | 25.857 RON | 26.922 RON | 26.415 RON | 46.977 RON | 72.250 RON | 74.382 RON | 73.264 RON | 83.677 RON | 76.630 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.502 RON | 58.279 RON | 51.039 RON | 51.269 RON | 88.807 RON | 78.109 RON | 83.323 RON | 38.780 RON | 34.489 RON | 25.370 RON | 31.724 RON | 31.594 RON | 50.694 RON | 61.014 RON | 8.278 RON | 10.954 RON | 76.969 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — |
|---|