Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5992783
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LELA NICULAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.247.704 RON
Profit net
313.482 RON
Capitaluri proprii
781.925 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 938.665 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.631 RON | 95.532 RON | 68.424 RON | 104.099 RON | 124.018 RON | 93.172 RON | 276.844 RON | 103.077 RON | 297.756 RON | 28.335 RON | 329.516 RON | 1.092.999 RON | 591.908 RON | 881.173 RON | 758.028 RON | 448.801 RON | 1.247.704 RON |
| Profit net | 9.499 RON | -5.290 RON | -19.907 RON | -613 RON | 20.803 RON | 29.320 RON | 148.445 RON | -9.431 RON | 100.176 RON | -23.802 RON | 121.261 RON |
Comparație cu 1158 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 624.942 RON |
| 307.471 RON |
| 454.924 RON |
| 80.698 RON |
| -3.833 RON |
| 313.482 RON |
| Total active | 28.534 RON | 20.065 RON | 34.229 RON | 29.206 RON | 49.366 RON | 51.206 RON | 210.683 RON | 220.350 RON | 368.937 RON | 321.038 RON | 460.312 RON | 1.298.131 RON | 1.331.518 RON | 612.583 RON | 843.021 RON | 746.622 RON | 944.931 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.209 RON | 46.011 RON | 48.209 RON | 229.526 RON | 189.233 RON | 210.535 RON |
|---|
| Active circulante | 28.534 RON | 20.065 RON | 34.229 RON | 29.206 RON | 49.366 RON | 51.206 RON | 210.683 RON | 220.350 RON | 368.937 RON | 321.038 RON | 460.312 RON | 1.249.922 RON | 1.285.507 RON | 564.374 RON | 613.495 RON | 557.389 RON | 734.396 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.254 RON | -14.544 RON | -34.451 RON | -35.064 RON | -14.261 RON | 38.380 RON | 186.825 RON | 177.394 RON | 277.570 RON | 253.768 RON | 375.029 RON | 999.971 RON | 1.279.942 RON | 551.578 RON | 632.277 RON | 568.444 RON | 781.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 37.788 RON | 34.609 RON | 68.680 RON | 64.270 RON | 63.627 RON | 12.826 RON | 23.858 RON | 42.956 RON | 91.367 RON | 67.270 RON | 85.283 RON | 298.160 RON | 51.576 RON | 61.005 RON | 246.266 RON | 183.263 RON | 163.006 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|