Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6082280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SÎRBU NECULAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.160.912 RON
Profit net
266.278 RON
Capitaluri proprii
742.965 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.167.447 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.877 RON | 45.275 RON | 126.607 RON | 232.671 RON | 501.477 RON | 554.185 RON | 608.205 RON | 649.425 RON | 855.486 RON | 750.619 RON | 1.161.463 RON | 1.160.912 RON |
| Profit net | -1.467 RON | -3.359 RON | 0 RON | -50 RON | -200 RON | -15.283 RON | -17.831 RON | 26.133 RON | 40.952 RON | 191.801 RON | 158.033 RON |
Comparație cu 147 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 156.226 RON |
| 47.577 RON |
| 4.489 RON |
| -78.563 RON |
| 202.518 RON |
| 266.278 RON |
| Total active | 1.189 RON | 1.771 RON | 2.993 RON | 1.571 RON | 1.329 RON | 2.666 RON | 652 RON | 19.186 RON | 66.258 RON | 262.660 RON | 402.968 RON | 566.912 RON | 545.710 RON | 544.317 RON | 585.513 RON | 686.617 RON | 929.891 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 32.311 RON | 33.267 RON | 32.206 RON | 221.799 RON | 261.230 RON | 291.922 RON | 448.095 RON | 600.529 RON | 581.645 RON |
|---|
| Active circulante | 1.189 RON | 1.771 RON | 2.993 RON | 1.571 RON | 1.329 RON | 2.666 RON | 652 RON | 19.186 RON | 33.947 RON | 229.393 RON | 370.762 RON | 345.113 RON | 284.480 RON | 252.395 RON | 137.418 RON | 86.088 RON | 348.246 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.229 RON | -12.128 RON | -12.350 RON | -12.178 RON | -12.377 RON | -27.660 RON | -45.492 RON | -19.359 RON | 21.593 RON | 213.394 RON | 371.426 RON | 373.652 RON | 421.230 RON | 425.719 RON | 347.156 RON | 476.687 RON | 742.965 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.418 RON | 13.899 RON | 15.343 RON | 13.749 RON | 13.706 RON | 30.326 RON | 46.144 RON | 38.545 RON | 44.665 RON | 49.266 RON | 31.542 RON | 193.260 RON | 124.480 RON | 118.598 RON | 238.357 RON | 209.930 RON | 186.951 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | 2 | 2 | 3 | 4 | 6 | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 | 8 | 7 |
|---|