Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 mai 2022 și 29 apr. 2026.
CONSUMABILE SUDURA
CONSUMABILE SUDURA
APARAT DE SUDURA
ACCESORII SUDURA
APARAT DE SUDURA HUGONG ESTICK 160III
APARAT DE SUDURA MWELD MIG MAG 270 PULSE
CONSUMABILE SUDURA
APARAT SUDURA HUGONG CU ACCESORII
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6314860
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
780.845 RON
Profit net
65.039 RON
Capitaluri proprii
511.273 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.104.692 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 73.708 RON | 226.465 RON | 726.881 RON | 653.631 RON | 1.316.672 RON | 745.520 RON | 1.274.607 RON | 954.308 RON | 931.405 RON | 642.930 RON | 780.845 RON |
| Profit net | -2.235 RON | — | -82.394 RON | 25.246 RON | 232.739 RON | 146.171 RON | 511.861 RON | 224.231 RON | 524.216 RON | 193.927 RON | 60.445 RON | 44.644 RON | 65.039 RON |
| Total active | 62.636 RON | 62.636 RON | 40.904 RON | 38.022 RON | 536.200 RON |
Comparație cu 838 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.258.384 RON |
| 1.392.545 RON |
| 1.923.442 RON |
| 2.538.568 RON |
| 3.588.830 RON |
| 3.426.723 RON |
| 3.308.590 RON |
| 2.601.939 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | 937.623 RON | 947.598 RON | 947.598 RON | 577.566 RON |
|---|
| Active circulante | 62.636 RON | 62.636 RON | 40.904 RON | 38.022 RON | 536.200 RON | 1.258.384 RON | 1.392.545 RON | 1.923.442 RON | 2.538.568 RON | 2.651.207 RON | 2.479.125 RON | 2.360.992 RON | 2.024.373 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.439 RON | 3.439 RON | -82.394 RON | -65.947 RON | 166.792 RON | 249.805 RON | 440.265 RON | 574.497 RON | 1.038.712 RON | 1.152.639 RON | 988.640 RON | 1.011.545 RON | 511.273 RON |
|---|
| Datorii totale | 59.197 RON | 59.197 RON | 123.298 RON | 103.969 RON | 369.408 RON | 1.008.579 RON | 952.280 RON | 1.348.945 RON | 1.499.856 RON | 2.436.191 RON | 2.438.083 RON | 2.297.045 RON | 2.090.666 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 |
|---|