Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6352111
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
273.394 RON
Profit net
211.967 RON
Capitaluri proprii
213.167 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 378.460 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.000 RON | 3.400 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 211.740 RON | 214.595 RON | 254.215 RON | 269.075 RON | 292.621 RON | 294.870 RON | 290.468 RON | 283.111 RON | 297.439 RON | 273.394 RON |
| Profit net | 5.474 RON | 1.622 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.098 RON | 205.270 RON | 239.603 RON | 251.665 RON | 281.479 RON | 275.935 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 285.850 RON |
| 227.793 RON |
| 257.639 RON |
| 211.967 RON |
| Total active | 13.467 RON | 18.515 RON | 4.844 RON | 4.844 RON | 4.844 RON | 4.844 RON | 4.844 RON | 204.349 RON | 258.779 RON | 504.292 RON | 753.168 RON | 592.135 RON | 865.095 RON | 375.017 RON | 266.856 RON | 455.183 RON | 233.437 RON |
|---|
| Active imobilizate | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 13.332 RON | 18.380 RON | 4.709 RON | 4.709 RON | 4.709 RON | 4.709 RON | 4.709 RON | 204.349 RON | 258.779 RON | 504.292 RON | 753.168 RON | 592.135 RON | 865.095 RON | 375.017 RON | 266.856 RON | 455.183 RON | 233.437 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -46.994 RON | -45.373 RON | -45.373 RON | -45.373 RON | -45.373 RON | -45.373 RON | -45.373 RON | 153.673 RON | 206.470 RON | 446.073 RON | 697.738 RON | 534.344 RON | 810.279 RON | 287.050 RON | 228.993 RON | 437.338 RON | 213.167 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.908 RON | 57.335 RON | 43.664 RON | 43.664 RON | 43.664 RON | 43.664 RON | 43.664 RON | 44.123 RON | 45.756 RON | 51.666 RON | 48.877 RON | 51.238 RON | 48.263 RON | 81.414 RON | 31.310 RON | 17.845 RON | 20.270 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|