Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6352200
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GEORGESCU PAULA
Prin: GEORGESCU PAULA
Prin: GEORGESCU PAULA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
123.528 RON
Profit net
692 RON
Capitaluri proprii
308.874 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 331.026 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.570 RON | — | 0 RON | 42.619 RON | 58.710 RON | 94.751 RON | 211.344 RON | 192.550 RON | 221.531 RON | 277.995 RON | 284.152 RON | 397.593 RON | 404.353 RON | 307.818 RON | 189.884 RON | 189.451 RON | 123.528 RON |
| Profit net | -1.458 RON | — | 0 RON | 610 RON | 6.225 RON | -1.696 RON | 16.732 RON | 13.089 RON | 15.989 RON | 19.304 RON | 21.704 RON | 40.282 RON |
Comparație cu 139 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.192 RON |
| -2.141 RON |
| -7.410 RON |
| 5.087 RON |
| 692 RON |
| Total active | 1.073 RON | 1.073 RON | 1.073 RON | 21.203 RON | 19.464 RON | 18.651 RON | 37.517 RON | 30.500 RON | 43.460 RON | 45.624 RON | 41.868 RON | 68.965 RON | 445.294 RON | 649.465 RON | 713.434 RON | 721.828 RON | 737.460 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 371.345 RON | 572.830 RON | 645.364 RON | 643.128 RON | 636.291 RON |
|---|
| Active circulante | 1.073 RON | 1.073 RON | 1.073 RON | 21.203 RON | 19.464 RON | 18.651 RON | 37.517 RON | 30.500 RON | 43.460 RON | 45.624 RON | 41.868 RON | 68.965 RON | 73.949 RON | 76.635 RON | 68.070 RON | 78.700 RON | 101.169 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.403 RON | -1.403 RON | -1.403 RON | -794 RON | 2.568 RON | 872 RON | 21.286 RON | 15.674 RON | 18.664 RON | 24.667 RON | 27.372 RON | 46.154 RON | 312.646 RON | 310.505 RON | 303.095 RON | 308.182 RON | 308.874 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.658 RON | 1.658 RON | 1.658 RON | 21.179 RON | 13.214 RON | 14.097 RON | 16.231 RON | 14.826 RON | 24.796 RON | 20.957 RON | 14.496 RON | 22.811 RON | 132.648 RON | 338.960 RON | 410.339 RON | 413.646 RON | 428.586 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | — | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|