Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 19 apr. 2016 și 27 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 202 atribuiri.
Dulap pentru cuptor microunde cu blat termorezistent(750x600x500)
Masa cu 4 picioare inox(800x800x760) in sala de mese
Dulap suspendat cu 2 usi (1000x900x400)
Masa de lucru cu blat termorezistent ( 2930x1310x670)
Dulap 3 usi cu 5 polite(2000x1200x400)
Dulap 4 usi cu yala( 2000x900x420) bloc operator
masa in salon rabatabila fixata in perete (800x500x760)
Masa rabatabila fixata in perete (750x750x760 )
Masa lucru cu blat termorezistent cu 4 picioare inox (900x670x760)
Dulap suprapus peste dulap (900x935x500)
Dulap 2 usi cu despartitor( pt radiologie) (1700x900x650)
Dulap 3 usi cu 1 polita( suprapus peste dulap)(760x900x400 )
Dulap 2 usi cu 5 polite si yala(2000x900x400)
Dulap 2 usi cu o polita( suprapus peste dulap cu 2 usi)(760x900x400)
Dulap o usa si un sertar pt medicamente(750x420x500)
Masa pt birou cu 1 usasi 1 sertar(1250x600x760)
Dulap cu 2 usi ,loc gol, cu blat termorezistent (1150x620x600) pt sala tratament
MATERIALE
Masa de lucru (980x500)
Raft pentru aparatura medicala cu rotile(1940x760x400)
Mobilier
Dulap 1 usa si 3 polite (1900x450x400)
Masa lucru cu blat termorezistent cu 3 polite(2600x950x600)
Dulap suspendat pt lenjerie (900x1000x370)
Suport din pal de 18 mm +4 rotile (500x400)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6367864
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
1.215.794 RON
Profit net
7.160 RON
Capitaluri proprii
437.299 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.590.775 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 173.551 RON | 220.058 RON | 228.418 RON | 414.178 RON | 557.017 RON | 601.758 RON | 602.454 RON | 768.326 RON | 1.216.212 RON | 1.442.186 RON | 591.404 RON | 666.185 RON | 1.421.952 RON | 1.279.776 RON | 1.692.129 RON | 1.344.017 RON | 1.215.794 RON |
| Profit net | 11.244 RON | 12.757 RON | 10.348 RON | -301.738 RON | 55.068 RON | 6.111 RON | 18.812 RON | 103.001 RON | 15.395 RON | -1.052.601 RON | 52.548 RON |
Comparație cu 206 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.776 RON |
| 1.196.562 RON |
| 62.702 RON |
| 231.237 RON |
| 61.698 RON |
| 7.160 RON |
| Total active | 413.687 RON | 432.929 RON | 492.502 RON | 518.864 RON | 687.002 RON | 720.274 RON | 937.500 RON | 1.213.296 RON | 1.367.505 RON | 449.307 RON | 1.199.705 RON | 1.266.089 RON | 928.657 RON | 667.568 RON | 980.764 RON | 955.250 RON | 702.324 RON |
|---|
| Active imobilizate | 32.469 RON | 32.514 RON | 32.514 RON | 69.260 RON | 67.898 RON | 61.237 RON | 149.489 RON | 138.025 RON | 130.421 RON | — | 3.802 RON | 2.716 RON | 1.629 RON | 1.741 RON | 954 RON | 711 RON | 917 RON |
|---|
| Active circulante | 381.218 RON | 400.415 RON | 459.988 RON | 449.604 RON | 619.104 RON | 659.037 RON | 788.011 RON | 1.075.271 RON | 1.237.084 RON | 449.307 RON | 1.195.903 RON | 1.263.373 RON | 927.028 RON | 665.827 RON | 979.810 RON | 954.539 RON | 701.407 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.307 RON | 45.065 RON | 55.413 RON | -246.325 RON | -191.257 RON | -185.146 RON | -166.334 RON | -63.333 RON | -47.938 RON | -1.100.539 RON | -1.047.991 RON | -1.035.215 RON | 144.502 RON | 207.204 RON | 438.441 RON | 430.139 RON | 437.299 RON |
|---|
| Datorii totale | 382.755 RON | 389.239 RON | 441.371 RON | 765.189 RON | 878.259 RON | 906.171 RON | 1.105.303 RON | 1.277.688 RON | 1.415.443 RON | 1.549.846 RON | 2.247.696 RON | 2.301.304 RON | 784.155 RON | 460.364 RON | 542.323 RON | 600.741 RON | 431.579 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 6 | 10 | 5 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 |
|---|