Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6421017
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
272.641 RON
Profit net
15.563 RON
Capitaluri proprii
62.264 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 145.285 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 973.858 RON | 397.364 RON | 272.512 RON | 298.266 RON | 289.476 RON | 309.525 RON | 339.210 RON | 308.478 RON | 248.824 RON | 253.038 RON | 233.722 RON | 240.783 RON | 247.455 RON | 257.102 RON | 244.555 RON | 223.483 RON | 272.641 RON |
| Profit net | -5.641 RON | -51.408 RON | -14.509 RON | -25.185 RON | -2.428 RON | 3.150 RON | 11.431 RON | 18.559 RON | 9.190 RON | 12.757 RON | 7.117 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.812 RON |
| 13.042 RON |
| 20.653 RON |
| 15.696 RON |
| 13.164 RON |
| 15.563 RON |
| Total active | 208.234 RON | 163.751 RON | 193.329 RON | 192.762 RON | 174.930 RON | 150.933 RON | 144.620 RON | 103.314 RON | 118.117 RON | 115.559 RON | 117.125 RON | 132.288 RON | 125.064 RON | 127.943 RON | 111.194 RON | 123.384 RON | 124.372 RON |
|---|
| Active imobilizate | 77.657 RON | 4.751 RON | 3.755 RON | 2.759 RON | 1.597 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.525 RON |
|---|
| Active circulante | 130.577 RON | 159.000 RON | 189.574 RON | 190.003 RON | 173.333 RON | 150.933 RON | 144.620 RON | 103.314 RON | 118.117 RON | 115.559 RON | 117.125 RON | 132.288 RON | 125.064 RON | 127.943 RON | 111.194 RON | 123.384 RON | 122.847 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.659 RON | -48.749 RON | -63.259 RON | -88.444 RON | -90.872 RON | -87.722 RON | -76.291 RON | -57.732 RON | -48.541 RON | -35.784 RON | -28.667 RON | -15.855 RON | -2.813 RON | 17.841 RON | 33.537 RON | 46.701 RON | 62.264 RON |
|---|
| Datorii totale | 205.575 RON | 212.500 RON | 256.588 RON | 281.206 RON | 265.802 RON | 238.655 RON | 220.944 RON | 161.046 RON | 166.658 RON | 151.343 RON | 145.792 RON | 148.143 RON | 127.877 RON | 110.102 RON | 77.657 RON | 76.683 RON | 62.108 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|