Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6517805
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-28.
Cifră de afaceri
1.184.234 RON
Profit net
62.983 RON
Capitaluri proprii
106.560 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.298.948 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.033.975 RON | 883.256 RON | 846.316 RON | 852.136 RON | 869.687 RON | 686.186 RON | 642.636 RON | 720.040 RON | 793.947 RON | 845.723 RON | 863.624 RON | 909.445 RON | 1.283.646 RON | 1.329.510 RON | 1.445.051 RON | 1.498.832 RON | 1.184.234 RON |
| Profit net | -23.009 RON | -33.144 RON | -10.781 RON | 1.098 RON | -28.443 RON | -11.569 RON | 9.421 RON | 452 RON | -4.158 RON | 17.360 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.146 RON |
| 51.137 RON |
| 73.003 RON |
| 86.819 RON |
| 80.852 RON |
| 96.258 RON |
| 62.983 RON |
| Total active | 117.777 RON | 64.944 RON | 60.815 RON | 78.831 RON | 48.170 RON | 30.084 RON | 25.850 RON | 40.012 RON | 59.601 RON | 48.444 RON | 59.527 RON | 108.159 RON | 133.718 RON | 163.970 RON | 192.472 RON | 202.087 RON | 199.013 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.645 RON | 1.516 RON | 601 RON | 114 RON | — | — | — | 1.050 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.074 RON |
|---|
| Active circulante | 115.132 RON | 63.428 RON | 60.214 RON | 78.717 RON | 48.170 RON | 30.084 RON | 25.850 RON | 38.962 RON | 59.601 RON | 48.444 RON | 59.527 RON | 108.159 RON | 133.718 RON | 163.970 RON | 192.472 RON | 202.087 RON | 196.939 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 68.381 RON | 33.087 RON | 22.306 RON | 26.991 RON | -206 RON | -11.774 RON | -2.353 RON | -1.902 RON | -6.059 RON | 11.301 RON | 21.447 RON | 63.777 RON | 85.643 RON | 111.462 RON | 105.494 RON | 135.153 RON | 106.560 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.077 RON | 39.538 RON | 46.190 RON | 51.840 RON | 48.376 RON | 41.858 RON | 28.203 RON | 41.914 RON | 65.660 RON | 37.143 RON | 38.080 RON | 44.382 RON | 48.075 RON | 52.508 RON | 86.978 RON | 66.934 RON | 92.453 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 10 | 9 | 8 | — | 8 | 6 | — | 4 | 4 | 4 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|