Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6529362
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PÉTER SÁNDOR
Prin: PÉTER SÁNDOR
Prin: PÉTER SÁNDOR
Prin: PÉTER SÁNDOR
Prin: PÉTER SÁNDOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.858 RON
Profit net
696 RON
Capitaluri proprii
23.470 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 12.485 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.975 RON | 13.258 RON | 11.324 RON | 21.187 RON | 19.915 RON | 23.795 RON | 10.905 RON | 11.282 RON | 8.348 RON | 10.590 RON | 13.162 RON | 9.274 RON | 11.546 RON | 17.650 RON | 12.317 RON | 23.413 RON | 6.858 RON |
| Profit net | 980 RON | 1.582 RON | 869 RON | -3.273 RON | 1.924 RON | 6.155 RON | -3.033 RON | -515 RON | 1.337 RON | 5.482 RON | 3.521 RON | -2.727 RON |
Comparație cu 19 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -163 RON |
| 6.649 RON |
| 2.026 RON |
| 7.584 RON |
| 696 RON |
| Total active | 7.106 RON | 7.531 RON | 10.194 RON | 6.493 RON | 8.458 RON | 14.041 RON | 12.856 RON | 9.377 RON | 10.756 RON | 16.040 RON | 19.529 RON | 11.384 RON | 11.129 RON | 17.720 RON | 15.636 RON | 23.449 RON | 23.644 RON |
|---|
| Active circulante | 7.106 RON | 7.531 RON | 10.194 RON | 6.493 RON | 8.458 RON | 14.041 RON | 12.856 RON | 9.377 RON | 10.756 RON | 16.040 RON | 19.529 RON | 11.384 RON | 11.129 RON | 17.720 RON | 15.636 RON | 23.449 RON | 23.644 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.320 RON | 6.922 RON | 7.791 RON | 4.518 RON | 6.442 RON | 12.597 RON | 9.564 RON | 9.048 RON | 10.386 RON | 15.868 RON | 19.389 RON | 6.663 RON | 6.500 RON | 13.148 RON | 15.174 RON | 22.757 RON | 23.470 RON |
|---|
| Datorii totale | 786 RON | 609 RON | 2.403 RON | 1.975 RON | 2.016 RON | 1.444 RON | 3.292 RON | 329 RON | 370 RON | 172 RON | 140 RON | 4.721 RON | 4.629 RON | 4.572 RON | 462 RON | 692 RON | 174 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | — | — | — | — | — |
|---|