Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 iul. 2017 și 30 iun. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lot 1 – Lucrări de înlocuire traverse din lemn cu traverse din beton + ungători în curbele circulare, pe linia 422 între stațiile Salva-Vișeu de Jos de la km 0+330-12+235 (11,905 km) și km 39+942-59+974 ( 20,032 km) – TOTAL 31,937 km
Lucrari de intretinere si reparatie linii CF (pret inlcus materiale, manopera, utilaje) in curbe, linia 116 fir 2, km 60+390-km 60+700; km 66+310-66+610, intre statiile Crivadia-Merisor-Banita
Lucrări de reparație curentă pentru ridicare restricții de viteză linia 418 între stațiile Beclean pe Someș-Șintereag de la km 25+091-26+734 și stația Șieu linia III directă de la km 17+250-17+700
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de reparatie pentru ridicare restrictii de viteza pe aparatele de cale-Linia 116 fir I+II Statia Crivadia Liniile I+II dir. km 56+050-57+185
Lot 3 - Lucrări de întreținere și reparație linii CF (preț inclus materiale, manoperă și utilaje): înlocuirea traverselor de lemn cu traverse de beton pe linia 316, Linia 2 stația CF Tușnad Băi km 66+544 – 67+315
Lot 2-Lucrări întreținere și reparație linii CF (preț inclus materiale, manoperă și utilaje): înlocuirea traverselor de lemn cu traverse de beton pe linia 300 fir II, între stațiile CFR Predeal - Timișu de Sus, km 144+800 - 153+300
Lot 5 - Lucrări de reparație pentru ridicare restricții de viteză pe linii curente și directe: înlocuirea traverselor de lemn cu traverse de beton pe linia 300 fir I, între stațiile CFR Predeal - Timișu de Sus, km - 145+800 - 153+200
Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
Lucrari de reparatie pentru ridicare restrictii de viteza pe aparatele de cale-Linia 100 statia Baile Herculane linia I directa.
Lucrari de consolidare a liniei de garare MApN Remetea Mare-Aeroport ce deserveste UM 01930/E.
Lucrari de intretinere si reparatii linii CF (pret inlcus materiale, manopera si utilaje)-Linia 120 intre statiile cornutel Banat-Resita Nord km 19+450-22+300
Lucrari de intretinere si reparatie linii CF-linia 100 statia Toplet linia II dir. km 397+950-399+050
Reparație curentă la infrastructura feroviară publică între stațiile Boju-Tunel-Cojocna pe linia 300/1 de la km 473+510-478+466,479+300-483+400
Lucrări de reparație pentru ridicare restricții de viteză între stațiile Tunel-Cojocna pe linia 300/II de la km 477+890-483+400
Lucrări de reparații linii CF pe linia 418, între stațiile Șieu km 18+540-27+905 și între stațiile Râpa de Jos-Deda km 44+380-45+138
Lucrari de reparatii linii CF intre statiile Diosig-Sacuieni Bihor pe linia 400 de la km 695+286-697+790
Lucrări de reparații linii CF pentru ridicare restricții de viteză între stațiile Monor Gledin-Râpa de Jos-Deda pe linia 418 de la km 35+741-39+134
Lucrari de reparatii linii CF pentru ridicare restrictii de viteza intre statiile Monor Gledin-Rapa de Jos -Deda pe linia 418, km 29+875-39+134
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6537390
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAMARA LILIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
10.249.682 RON
Profit net
952.263 RON
Capitaluri proprii
2.532.733 RON
Număr mediu salariați
22
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.705.162 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.117.244 RON | 3.014.009 RON | 10.020.298 RON | 4.885.404 RON | 4.061.028 RON | 3.856.279 RON | 3.602.243 RON | 2.004.154 RON | 3.727.034 RON | 6.775.071 RON | 7.986.997 RON | 9.982.626 RON | 7.605.057 RON | 8.123.384 RON | 10.556.564 RON | 12.240.411 RON | 10.249.682 RON |
| Profit net | 424.988 RON | 459.267 RON | 3.932.790 RON | 359 RON | -908.482 RON | -515.230 RON | 1.267.320 RON | -214.502 RON | 362.382 RON | 972.729 RON |
Comparație cu 145 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 851.903 RON |
| 1.512.671 RON |
| 83.200 RON |
| 17.440 RON |
| 1.521.898 RON |
| 3.296.542 RON |
| 952.263 RON |
| Total active | 2.230.498 RON | 2.144.220 RON | 7.442.011 RON | 6.814.921 RON | 5.885.725 RON | 4.097.837 RON | 5.470.171 RON | 2.656.654 RON | 4.064.664 RON | 4.890.999 RON | 7.092.037 RON | 5.852.131 RON | 8.087.953 RON | 5.532.396 RON | 4.312.070 RON | 7.348.905 RON | 4.027.762 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.180.055 RON | 1.269.850 RON | 4.466.055 RON | 4.580.526 RON | 4.692.011 RON | 2.844.096 RON | 2.014.921 RON | 1.989.302 RON | 1.243.463 RON | 1.699.239 RON | 1.526.079 RON | 1.370.889 RON | 1.312.146 RON | 1.025.793 RON | 987.925 RON | 1.164.538 RON | 1.294.285 RON |
|---|
| Active circulante | 1.050.443 RON | 874.370 RON | 2.975.956 RON | 2.234.395 RON | 1.193.714 RON | 1.253.741 RON | 3.455.250 RON | 667.352 RON | 2.821.201 RON | 3.191.760 RON | 5.565.958 RON | 4.481.242 RON | 6.775.807 RON | 4.506.603 RON | 3.324.145 RON | 6.184.367 RON | 2.733.477 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 984.989 RON | 1.194.256 RON | 4.667.779 RON | 4.468.139 RON | 3.559.657 RON | 3.044.427 RON | 4.311.747 RON | 2.423.750 RON | 2.770.582 RON | 3.381.850 RON | 3.634.567 RON | 4.360.293 RON | 4.257.400 RON | 3.465.474 RON | 3.569.969 RON | 4.644.427 RON | 2.532.733 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.245.509 RON | 949.964 RON | 2.836.953 RON | 2.452.845 RON | 2.436.547 RON | 1.081.041 RON | 1.182.913 RON | 259.951 RON | 1.294.082 RON | 1.509.823 RON | 2.015.651 RON | 1.430.510 RON | 3.771.413 RON | 2.062.967 RON | 742.977 RON | 2.704.478 RON | 1.495.029 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 40 | 40 | 47 | 66 | 66 | 42 | 36 | 22 | 26 | 40 | 50 | 41 | 36 | 29 | 26 | 29 | 22 |
|---|