Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 mai 2023 și 30 iun. 2026.
Lucrari de reparatii la Căminul Mânăstireni
Amenajare trotuare si alei carosabile în loc. Unțeni, com. Unțeni, jud. Botoșani
Achizitie servicii de lucrari de betonare a rigolelor/Oras Saveni
Achizitie servicii de lucrări- Betonare rigole de acostament
Lucrari de reparatii si inlocuire jgheaburi
Lucrari de reparatii jgheaburi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6651733
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
934.027 RON
Profit net
46.387 RON
Capitaluri proprii
956.189 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.103.130 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.195 RON | 22.893 RON | 12.465 RON | 10.905 RON | 15.809 RON | 25.442 RON | 29.772 RON | 29.772 RON | 293.871 RON | 695.469 RON | 1.069.801 RON | 1.506.431 RON | 934.027 RON |
| Profit net | 389 RON | -8.472 RON | -8.432 RON | -4.779 RON | -3.667 RON | -7.954 RON | -857 RON | -857 RON | 177.087 RON | 409.993 RON | 253.999 RON | 799.140 RON | 46.387 RON |
| Total active | 21.287 RON | 19.233 RON | 11.824 RON |
Comparație cu 308 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.478 RON |
| 2.669 RON |
| 4.496 RON |
| 5.079 RON |
| 5.079 RON |
| 98.834 RON |
| 624.106 RON |
| 800.265 RON |
| 915.918 RON |
| 1.253.370 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 94.013 RON | 356.106 RON | 387.656 RON | 547.576 RON |
|---|
| Active circulante | 21.287 RON | 19.233 RON | 11.824 RON | 6.478 RON | 2.669 RON | 4.496 RON | 5.079 RON | 5.079 RON | 98.834 RON | 530.093 RON | 444.159 RON | 528.262 RON | 705.794 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.826 RON | -6.644 RON | -15.077 RON | -19.856 RON | -23.524 RON | -31.478 RON | -32.335 RON | -32.335 RON | 95.654 RON | 507.927 RON | 770.116 RON | 909.802 RON | 956.189 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.461 RON | 25.877 RON | 26.901 RON | 26.334 RON | 26.193 RON | 35.974 RON | 37.414 RON | 37.414 RON | 3.180 RON | 116.179 RON | 30.149 RON | 6.116 RON | 297.181 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 |
|---|