Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 ian. 2017 și 6 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 109 atribuiri.
CONTRACTARE SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA PROGRAME- SALARII, CONTABILITATE SI GESTIUNE
Servicii de asistenta tehnica program informatic MAST
CONTRACTARE SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA PROGRAME
Asistenţa tehnică pentru exploatarea pachetului de programe MAST
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
Asistenta tehnica programe
Servicii de asistenta tehnica program informatic MAST
asistenta tehnica programe
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME-MAST
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
Servicii de asistenta tehnica program informatic
SERVICII ASISTENTA TEHNICA PROGRAME MAI - DEC 2024
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASISTENTA TEHNICA PROGRAM MAST
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
ASITENTA TEHNICA PROGRAME
Servicii de asistenta tehnica program
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6662880
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
352.380 RON
Profit net
207.372 RON
Capitaluri proprii
208.322 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 318.755 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.060 RON | 69.984 RON | 75.055 RON | 92.497 RON | 102.773 RON | 108.301 RON | 136.752 RON | 116.749 RON | 120.437 RON | 139.703 RON | 149.844 RON | 196.023 RON | 232.015 RON | 258.027 RON | 293.978 RON | 299.886 RON | 352.380 RON |
| Profit net | 16.304 RON | 48.880 RON | 64.062 RON | 80.280 RON | 92.299 RON | 95.984 RON | 121.674 RON | 105.037 RON | 96.137 RON | 100.206 RON | 108.919 RON | 153.596 RON |
Comparație cu 644 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 192.917 RON |
| 187.294 RON |
| 235.521 RON |
| 210.359 RON |
| 207.372 RON |
| Total active | 25.852 RON | 52.395 RON | 68.669 RON | 84.576 RON | 108.530 RON | 101.327 RON | 128.046 RON | 110.303 RON | 101.207 RON | 103.579 RON | 111.133 RON | 165.181 RON | 196.209 RON | 314.584 RON | 241.412 RON | 226.496 RON | 238.568 RON |
|---|
| Active circulante | 25.852 RON | 52.395 RON | 68.669 RON | 84.576 RON | 108.530 RON | 101.327 RON | 128.046 RON | 110.303 RON | 101.207 RON | 103.579 RON | 111.133 RON | 165.181 RON | 196.209 RON | 314.584 RON | 241.412 RON | 226.496 RON | 238.568 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.254 RON | 49.830 RON | 65.012 RON | 81.230 RON | 93.249 RON | 96.934 RON | 122.624 RON | 105.987 RON | 97.087 RON | 101.156 RON | 109.869 RON | 154.546 RON | 193.867 RON | 188.244 RON | 236.471 RON | 211.309 RON | 208.322 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.598 RON | 2.565 RON | 2.097 RON | 1.702 RON | 13.553 RON | 2.037 RON | 2.886 RON | 1.636 RON | 2.615 RON | 1.793 RON | 1.264 RON | 8.115 RON | 1.937 RON | 125.545 RON | 4.026 RON | 15.187 RON | 29.301 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 |
|---|