Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 dec. 2016 și 15 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 102 atribuiri.
PERDELE SI DRAPERII MF CNMS CONFORM OFERTA 8413/03.06.2026
PERDELE SI DRAPERII MF PRASLEA CONFORM OFERTA MC 1038003/27.05.2026
Stofa tapitare
Tesaturi pentru tapiterie
PERDEA CU ACCESORII CAS MARIANA
traversa covor + manopera
TRAVERSA + MANOPERA LmP2 DUMBRAVENI
TRAVESRSA+ MANOPERA LmP1 DUMBRAVENI
PACHET PERDELE + DRAPERII + ACCESORII CRPV ODOBESTI
SINA + ACCESORII SINA PERDEA LmP3 DUMBRAVENI
material capitonaj
Draperii Tara Vrancei
PERDELE CENTRUL MATERNAL
Perdea
PERDELE SI DRAPERII LP PAUNESTI
COVOR GRADINITA GRUPA ALBINUTELOR
pachet draperii
PACHET PERDELE si DRAPERII
PACHET PERDELE si DRAPERII
PACHET PERDELE si DRAPERII
Perdea
PACHET PERDELE cu accesorii
pachet perdele ,draperii ,sine tavan PVC
PACHET perdele+draperii,sina tavan,masca
Prelata l 2m
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6671773
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU DĂNUŢ
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Prin: STANCU GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
230.813 RON
Profit net
13.882 RON
Capitaluri proprii
14.690 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 249.750 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.973 RON | 37.744 RON | 42.844 RON | 50.916 RON | 41.926 RON | 44.189 RON | 92.889 RON | 98.694 RON | 150.382 RON | 172.013 RON | 232.384 RON | 191.165 RON | 205.685 RON | 173.095 RON | 195.477 RON | 179.451 RON | 230.813 RON |
| Profit net | -521 RON | 2.072 RON | 5.599 RON | 9.293 RON | 6.044 RON | 3.558 RON | 29.779 RON | 26.323 RON | 27.153 RON | 8.267 RON | 32.027 RON | 23.228 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 36.095 RON |
| 12.404 RON |
| 10.678 RON |
| 521 RON |
| 13.882 RON |
| Total active | 49.475 RON | 47.008 RON | 46.388 RON | 55.007 RON | 59.672 RON | 65.484 RON | 99.359 RON | 107.006 RON | 130.727 RON | 152.542 RON | 130.014 RON | 154.939 RON | 188.173 RON | 162.034 RON | 156.481 RON | 147.294 RON | 170.162 RON |
|---|
| Active imobilizate | 993 RON | 410 RON | 0 RON | — | — | — | 2.204 RON | 1.629 RON | 1.054 RON | 479 RON | — | — | — | — | — | 1.751 RON | 910 RON |
|---|
| Active circulante | 48.482 RON | 46.598 RON | 46.388 RON | 55.007 RON | 59.672 RON | 65.484 RON | 97.155 RON | 105.377 RON | 129.673 RON | 152.063 RON | 130.014 RON | 154.939 RON | 188.173 RON | 162.034 RON | 156.481 RON | 145.543 RON | 169.252 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13 RON | 2.085 RON | 6.133 RON | 9.827 RON | 6.778 RON | 4.292 RON | 34.071 RON | 30.615 RON | 57.768 RON | 66.034 RON | 98.062 RON | 121.290 RON | 157.385 RON | 119.790 RON | 58.442 RON | 20.963 RON | 14.690 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.462 RON | 44.923 RON | 40.255 RON | 45.180 RON | 52.894 RON | 61.192 RON | 65.288 RON | 76.391 RON | 72.959 RON | 86.508 RON | 31.952 RON | 33.649 RON | 30.788 RON | 42.244 RON | 98.039 RON | 131.331 RON | 155.472 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
|---|