Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6702470
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
1.373.650 RON
Profit net
399.606 RON
Capitaluri proprii
408.757 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 737.324 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 95.678 RON | 112.267 RON | 139.397 RON | 379.690 RON | 266.468 RON | 255.898 RON | 266.744 RON | 271.338 RON | 252.861 RON | 80.771 RON | 104.066 RON | 234.945 RON | 388.969 RON | 401.267 RON | 715.097 RON | 649.295 RON | 1.373.650 RON |
| Profit net | 28.918 RON | 51.722 RON | 83.013 RON | 268.491 RON | 164.045 RON | 141.019 RON | 140.834 RON | 93.167 RON | 103.127 RON | -59.037 RON | -18.587 RON | 141.845 RON |
Comparație cu 90 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 176.465 RON |
| 211.729 RON |
| 272.318 RON |
| 203.776 RON |
| 399.606 RON |
| Total active | 66.412 RON | 104.070 RON | 428.584 RON | 640.804 RON | 317.362 RON | 438.676 RON | 530.013 RON | 365.785 RON | 177.770 RON | 125.344 RON | 60.194 RON | 674.139 RON | 679.345 RON | 1.099.992 RON | 1.115.017 RON | 1.597.375 RON | 2.384.905 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.600 RON | 1.907 RON | 1.213 RON | 520 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 5.714 RON | 2.857 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 63.812 RON | 102.163 RON | 427.371 RON | 640.284 RON | 317.362 RON | 438.676 RON | 530.013 RON | 365.785 RON | 177.770 RON | 125.344 RON | 60.194 RON | 674.139 RON | 679.345 RON | 1.099.992 RON | 1.109.303 RON | 1.594.518 RON | 2.384.905 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.545 RON | 92.267 RON | 168.138 RON | 441.794 RON | 309.478 RON | 426.687 RON | 521.093 RON | 102.318 RON | 112.278 RON | 53.241 RON | 34.654 RON | 176.499 RON | 352.964 RON | 220.880 RON | 348.198 RON | 212.927 RON | 408.757 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.867 RON | 11.803 RON | 260.446 RON | 199.010 RON | 7.884 RON | 11.989 RON | 8.920 RON | 263.467 RON | 65.492 RON | 72.103 RON | 25.540 RON | 497.640 RON | 326.381 RON | 879.112 RON | 766.819 RON | 1.384.448 RON | 1.976.148 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | 6 | 6 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|