Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6704226
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
705.879 RON
Profit net
17.152 RON
Capitaluri proprii
68.559 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 740.368 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 12.444 RON | 231.620 RON | 411.506 RON | 225.539 RON | 334.548 RON | 326.661 RON | 597.400 RON | 509.011 RON | 750.133 RON | 705.879 RON |
| Profit net | — | -10.033 RON | -9.843 RON | 5.174 RON | -18.402 RON | -51.956 RON | -119.379 RON | -117.042 RON | 8.165 RON | 98.598 RON | 17.152 RON |
| Total active | — | 6.930 RON | 19.314 RON | 12.012 RON | 20.071 RON | 30.431 RON | 22.489 RON | 28.440 RON | 24.693 RON | 139.016 RON |
Comparație cu 139 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 66.154 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50.000 RON | — |
|---|
| Active circulante | — | 6.930 RON | 19.314 RON | 12.012 RON | 20.071 RON | 30.431 RON | 22.489 RON | 28.440 RON | 24.693 RON | 89.016 RON | 66.154 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | — | -9.833 RON | -9.643 RON | -14.577 RON | -18.402 RON | -51.956 RON | -119.379 RON | -117.042 RON | 8.365 RON | 106.963 RON | 68.559 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 16.763 RON | 28.957 RON | 26.589 RON | 38.473 RON | 82.387 RON | 141.868 RON | 145.482 RON | 16.328 RON | 32.053 RON | -2.405 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|