Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6782550
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-318.715 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2015 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.078 RON | 15.455 RON | 3.169 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -5.076 RON | -6.929 RON | -18.531 RON | 278.504 RON | -4.614 RON | -3.876 RON | -6.215 RON | 12.040 RON | -1.537 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 213.536 RON | 216.285 RON | 203.659 RON | 193.745 RON | 193.749 RON | 189.872 RON | 189.918 RON | 189.903 RON |
Comparație cu 85 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2014.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 189.869 RON |
| 189.870 RON |
| 189.870 RON |
| 189.870 RON |
| Active circulante | 213.536 RON | 216.285 RON | 203.659 RON | 193.745 RON | 193.749 RON | 189.872 RON | 189.918 RON | 189.903 RON | 189.869 RON | 189.870 RON | 189.870 RON | 189.870 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -567.560 RON | -574.487 RON | -593.019 RON | -314.515 RON | -319.127 RON | -323.003 RON | -329.219 RON | -317.178 RON | -318.716 RON | -318.715 RON | -318.715 RON | -318.715 RON |
|---|
| Datorii totale | 782.396 RON | 792.072 RON | 797.978 RON | 508.260 RON | 512.876 RON | 512.875 RON | 519.137 RON | 507.081 RON | 508.585 RON | 508.585 RON | 508.585 RON | 508.585 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|