Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6836278
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TANCA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
79.323 RON
Profit net
17.479 RON
Capitaluri proprii
-248.875 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 67.006 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.593 RON | 41.584 RON | 51.722 RON | 46.194 RON | 33.710 RON | 40.078 RON | 49.238 RON | 48.337 RON | 55.076 RON | 59.654 RON | 57.150 RON | 33.871 RON | 45.009 RON | 58.853 RON | 61.945 RON | 68.098 RON | 79.323 RON |
| Profit net | -12.761 RON | -11.893 RON | -9.522 RON | -11.520 RON | -15.590 RON | -18.553 RON | -19.183 RON | -19.999 RON | -23.885 RON | -24.621 RON |
Comparație cu 3146 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -26.679 RON |
| -26.915 RON |
| -30.524 RON |
| -7.521 RON |
| 1.913 RON |
| 2.644 RON |
| 17.479 RON |
| Total active | 21.373 RON | 29.807 RON | 30.677 RON | 39.411 RON | 46.473 RON | 43.951 RON | 46.504 RON | 46.978 RON | 51.101 RON | 51.051 RON | 57.547 RON | 57.422 RON | 61.287 RON | 63.758 RON | 73.243 RON | 77.787 RON | 97.598 RON |
|---|
| Active circulante | 21.373 RON | 29.807 RON | 30.677 RON | 39.411 RON | 46.473 RON | 43.951 RON | 46.504 RON | 46.978 RON | 51.101 RON | 51.051 RON | 57.547 RON | 57.422 RON | 61.287 RON | 63.758 RON | 73.243 RON | 77.787 RON | 97.598 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -24.506 RON | -36.399 RON | -45.921 RON | -57.441 RON | -73.031 RON | -91.584 RON | -110.767 RON | -130.766 RON | -154.651 RON | -179.272 RON | -205.951 RON | -232.866 RON | -263.390 RON | -270.911 RON | -268.998 RON | -266.354 RON | -248.875 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.879 RON | 66.206 RON | 76.598 RON | 96.852 RON | 119.504 RON | 135.535 RON | 157.271 RON | 177.744 RON | 205.752 RON | 230.323 RON | 263.498 RON | 290.288 RON | 324.677 RON | 334.669 RON | 342.241 RON | 344.141 RON | 346.473 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|---|