Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 oct. 2018 și 26 aug. 2021.
Se afișează cele mai recente 25 din 52 atribuiri.
Achizitie pachet imbracaminte PM
achizitie pachet imbracaminte lucru
achizitie pachet imbracaminte protectia muncii
Achizitie centrala electrica
achizitie materiale protectia muncii
TEAVA PPR
Calorifere otel
ACCESORII DE TEVARIE
ROBINETE
PANZA FLEX
SET 12 SURUBELNITE
Achizitie VAS HIDROFOR VERTICAL 500L
achizitie echipamente uz profesional
achizitie echipament lucru
achizitie echipamente protectia muncii
achizitie pachet echipamente lucru
achizitie materiale uz profesional
PACHET MATERIALE INSTALATII DE APA SI INCALZIRE
achizitie manusi protectie
achizitie materiale protectia muncii
achizitie echipamente instalatii
achizitie echipament lucru
CORP NEON 2X18W
CABLU 2 X 1,5MM
CORP NEON 2X36W
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6849898
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
3.707.713 RON
Profit net
513.416 RON
Capitaluri proprii
545.359 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.376.058 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 920.746 RON | 797.760 RON | 1.576.802 RON | 1.827.106 RON | 1.629.093 RON | 1.769.369 RON | 1.865.861 RON | 2.021.649 RON | 2.061.399 RON | 1.453.678 RON | 1.652.881 RON | 1.269.395 RON | 2.403.827 RON | 3.129.453 RON | 4.178.285 RON | 2.852.148 RON | 3.707.713 RON |
| Profit net | 20.647 RON | 2.147 RON | 61.638 RON | 96.490 RON | 114.926 RON | 81.857 RON | 102.647 RON | 134.191 RON | 148.004 RON | 63.731 RON | 202.678 RON | 200.792 RON |
Comparație cu 1217 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 219.432 RON |
| 415.705 RON |
| 619.595 RON |
| 304.389 RON |
| 513.416 RON |
| Total active | 152.662 RON | 676.602 RON | 687.710 RON | 619.953 RON | 739.344 RON | 640.898 RON | 694.687 RON | 1.044.324 RON | 1.084.769 RON | 832.660 RON | 1.012.606 RON | 1.032.088 RON | 1.005.789 RON | 1.141.641 RON | 944.126 RON | 738.050 RON | 1.205.572 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 785 RON | 109 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 152.662 RON | 675.817 RON | 687.601 RON | 619.953 RON | 739.344 RON | 640.898 RON | 694.687 RON | 1.044.324 RON | 1.084.769 RON | 832.660 RON | 1.012.606 RON | 1.032.088 RON | 1.005.789 RON | 1.141.641 RON | 944.126 RON | 738.050 RON | 1.205.572 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 51.951 RON | 54.098 RON | 115.736 RON | 212.226 RON | 327.152 RON | 409.009 RON | 511.656 RON | 645.847 RON | 688.851 RON | 603.332 RON | 758.010 RON | 758.802 RON | 778.234 RON | 905.390 RON | 625.855 RON | 330.244 RON | 545.359 RON |
|---|
| Datorii totale | 100.711 RON | 536.057 RON | 441.841 RON | 327.765 RON | 412.611 RON | 231.302 RON | 179.850 RON | 381.999 RON | 395.412 RON | 228.822 RON | 254.090 RON | 272.780 RON | 227.049 RON | 236.251 RON | 318.271 RON | 407.806 RON | 660.213 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 8 | 9 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 5 | 5 | 3 | 4 | 3 |
|---|