Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6851669
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-28.
Cifră de afaceri
191.550.015 RON
Profit net
16.782.508 RON
Capitaluri proprii
73.185.874 RON
Număr mediu salariați
112
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.693.546 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 181.411 RON | 161.277 RON | 146.465 RON | 171.806 RON | 163.098 RON | 9.717.438 RON | 39.682.411 RON | 45.209.915 RON | 48.402.297 RON | 52.023.747 RON | 48.189.150 RON | 62.284.683 RON | 73.177.888 RON | 121.600.660 RON | 144.266.800 RON | 177.278.162 RON | 191.550.015 RON |
| Profit net | -47.614 RON | -40.487 RON | -48.322 RON | -60.131 RON | -62.005 RON | 218.187 RON | 2.896.219 RON | 3.174.833 RON | 2.124.453 RON | 4.278.261 RON |
Comparație cu 188 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.184.407 RON |
| 3.556.475 RON |
| 3.862.493 RON |
| 8.268.041 RON |
| 20.690.679 RON |
| 29.759.907 RON |
| 16.782.508 RON |
| Total active | 75.072 RON | 74.733 RON | 73.233 RON | 72.965 RON | 74.889 RON | 10.761.461 RON | 18.447.062 RON | 18.675.208 RON | 20.347.799 RON | 24.147.525 RON | 34.739.979 RON | 49.292.871 RON | 48.211.623 RON | 64.293.253 RON | 69.905.888 RON | 134.753.052 RON | 148.824.152 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.415 RON | — | — | — | — | 2.320 RON | — | — | — | — | 11.401.926 RON | 15.503.201 RON | 16.746.231 RON | 24.775.869 RON | 25.660.280 RON | 42.203.416 RON | 83.212.168 RON |
|---|
| Active circulante | 73.657 RON | 74.733 RON | 73.233 RON | 72.965 RON | 74.889 RON | 10.759.141 RON | 18.447.062 RON | 18.675.208 RON | 20.347.799 RON | 24.147.525 RON | 23.338.053 RON | 33.789.670 RON | 31.465.392 RON | 39.517.384 RON | 44.245.608 RON | 92.549.636 RON | 65.611.984 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -182.586 RON | -223.073 RON | -271.643 RON | -331.774 RON | -393.779 RON | -172.291 RON | 2.750.328 RON | 3.925.161 RON | 2.891.719 RON | 7.169.980 RON | 9.354.378 RON | 12.822.246 RON | 16.684.740 RON | 19.452.781 RON | 40.143.460 RON | 64.403.367 RON | 73.185.874 RON |
|---|
| Datorii totale | 257.658 RON | 297.806 RON | 344.876 RON | 404.739 RON | 468.668 RON | 10.935.689 RON | 15.701.380 RON | 14.754.209 RON | 17.459.819 RON | 16.983.447 RON | 25.395.626 RON | 36.499.500 RON | 31.682.598 RON | 45.021.219 RON | 30.312.297 RON | 52.953.926 RON | 58.882.328 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 19 | 83 | 94 | 82 | 85 | 71 | 66 | 57 | 55 | 98 | 96 | 112 |
|---|