Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6887603
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CONSTANDACHE VASILE
Prin: CONSTANDACHE VASILE
Prin: CONSTANDACHE VASILE
Prin: CONSTANDACHE VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
152.622 RON
Profit net
62 RON
Capitaluri proprii
-28.322 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 119.229 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 346.289 RON | 289.720 RON | 271.979 RON | 225.505 RON | 237.781 RON | 234.316 RON | 204.628 RON | 201.964 RON | 202.781 RON | 219.996 RON | 168.024 RON | 204.851 RON | 145.123 RON | 143.389 RON | 161.974 RON | 152.211 RON | 152.622 RON |
| Profit net | -16.670 RON | -15.642 RON | -15.313 RON | -21.199 RON | -16.102 RON | -17.882 RON | -25.745 RON | -25.399 RON | 43.349 RON | -32.765 RON |
Comparație cu 1010 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.009 RON |
| 4.797 RON |
| 12.029 RON |
| 883 RON |
| 3.225 RON |
| -38.266 RON |
| 62 RON |
| Total active | 82.806 RON | 67.748 RON | 34.789 RON | 45.694 RON | 56.268 RON | 40.225 RON | 72.322 RON | 65.546 RON | 48.880 RON | 50.608 RON | 72.031 RON | 50.586 RON | 68.287 RON | 68.384 RON | 55.691 RON | 49.742 RON | 78.296 RON |
|---|
| Active imobilizate | 39.555 RON | 21.269 RON | 15.537 RON | 9.805 RON | 4.073 RON | 478 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 43.251 RON | 46.479 RON | 19.252 RON | 35.889 RON | 52.195 RON | 39.747 RON | 72.322 RON | 65.546 RON | 48.880 RON | 50.608 RON | 72.031 RON | 50.586 RON | 68.287 RON | 68.384 RON | 55.691 RON | 49.742 RON | 78.296 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -237.622 RON | -253.264 RON | -268.577 RON | -289.776 RON | -15.347 RON | -33.229 RON | -24.990 RON | -24.644 RON | 18.705 RON | -14.060 RON | -11.051 RON | -6.254 RON | 5.774 RON | 6.658 RON | 9.883 RON | -28.383 RON | -28.322 RON |
|---|
| Datorii totale | 320.428 RON | 321.012 RON | 303.366 RON | 335.470 RON | 71.615 RON | 73.454 RON | 97.312 RON | 90.190 RON | 30.175 RON | 64.668 RON | 83.082 RON | 56.840 RON | 62.513 RON | 61.726 RON | 45.808 RON | 78.125 RON | 106.618 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|