Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 29 sept. 2020 și 3 oct. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 33 atribuiri.
Achiziþie de materiale de protecþie - masca
Masca faciala medicala tip IIR BFE 99,68% ALBASTRU
Masca faciala medicala tip IIR BFE albastru
Masca faciala medicala tip IIR BFE 99,68% NEGRU
Produse sanitare de protecție pentru Consiliul Județean Mureș
Masca faciala medicala tip IIR BFE 99,68% ALBASTRU
Masca faciala medicala tip IIR BFE 99,68% ALBASTRU
Produse sanitare de protecție pentru Consiliul Județean Mureș
Masca faciala medicala de tip II BFE 98,2%
Masca faciala medicala de tip II BFE 98,2%
Masca faciala medicala
Masti faciale medicale
masca faciala medicala, culoare albastra
Masca faciala medicala de unica folosinta in trei staturi clasa 1 tip II conform standard EN 14683/2
Masca faciala medicala
Masca faciala medicala
Masca faciala medicala de unica folosinta in trei staturi clasa 1 tip II conform standard EN 14683/
Masca faciala medicala
masca
Masca faciala medicala de tip II BFE 98,2%
Masti medicale faciale
Masca chirurgicala Tip II prevazuta cu lamele nazale si elstic, 3 pliuri.
Masti faciale de unica folosinta cu 3 pliuri
Masca faciala medical
Masca faciala medicala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/690598
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-53.875 RON
Capitaluri proprii
293.711 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.416.365 RON | 6.120.871 RON | 4.186.884 RON | 2.778.989 RON | — | — | 243.770 RON | 128.404 RON | 101.854 RON | 101 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -1.857 RON | -1.664 RON | 0 RON | 0 RON | -1.390 RON | 399.786 RON | 233.398 RON | 243.492 RON | 126.448 RON | 500 RON | 9.584 RON | -148.066 RON | -144.946 RON |
Comparație cu 358 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -30.564 RON |
| -96.437 RON |
| -52.841 RON |
| -53.875 RON |
| Total active | 5.282 RON | 3.618 RON | 3.618 RON | 3.618 RON | 3.339 RON | 2.512.488 RON | 963.159 RON | 1.526.260 RON | 1.663.229 RON | 1.013.239 RON | 1.023.826 RON | 897.474 RON | 748.100 RON | 726.640 RON | 406.884 RON | 376.183 RON | 366.464 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 569.933 RON | 503.940 RON | 435.044 RON | 367.770 RON | 361.675 RON | 361.675 RON |
|---|
| Active circulante | 5.282 RON | 3.618 RON | 3.618 RON | 3.618 RON | 3.339 RON | 2.512.488 RON | 963.159 RON | 1.526.260 RON | 1.663.229 RON | 1.013.239 RON | 1.023.826 RON | 327.541 RON | 244.160 RON | 291.596 RON | 39.114 RON | 14.508 RON | 4.789 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.282 RON | 3.618 RON | 3.618 RON | 3.618 RON | 2.228 RON | 402.014 RON | 635.413 RON | 878.905 RON | 1.005.353 RON | 1.005.853 RON | 1.015.437 RON | 867.370 RON | 722.424 RON | 691.860 RON | 400.423 RON | 347.582 RON | 293.711 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.111 RON | 2.110.474 RON | 328.746 RON | 648.355 RON | 658.876 RON | 8.386 RON | 9.389 RON | 31.104 RON | 26.676 RON | 35.780 RON | 7.461 RON | 29.601 RON | 72.753 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|