Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 iun. 2018 și 20 feb. 2020.
Rebobinare pompa electrica 2.4 kW - PL Odorhei
Rebobinare pompa electrica 16,8 kW - St. de epurare Odorheiu Secuiesc
Rebobinare pompa electrica 2.4 kW - PL M. Ciuc, loc. Toplita Ciuc
Rebobinare pompa electrica 6.5 kW - PL Siculeni
Rebobinare pompa electrica 1,7 kW - St. Epurare Barzava
Rebobinare pompa apa 9,2kW
Rebobinare pompa apa 14 kW
Rebobinare pompa apa 2 kW
Rebobinare pompa apa 2,2 kW
Rebubinare motor electric 1.7 kW
Rebobinare motor electric - pompa apa 1,5 kW
Rebobinarea motoarelor electrice
Rebobinarea motoarelor electrice
Intretinere motoare electrice
Rebobinare motor electric
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7015327
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GEDŐ LÁSZLÓ
Prin: GEDŐ LÁSZLÓ
Prin: GEDŐ LÁSZLÓ
Prin: GEDŐ LÁSZLÓ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
34.061 RON
Profit net
-14.194 RON
Capitaluri proprii
-17.419 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 35.536 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.692 RON | 13.289 RON | 18.515 RON | 7.565 RON | 6.077 RON | 6.335 RON | 8.082 RON | 10.869 RON | 14.384 RON | 26.814 RON | 24.432 RON | 22.619 RON | 24.297 RON | 33.443 RON | 35.094 RON | 34.372 RON | 34.061 RON |
| Profit net | -8.941 RON | -2.317 RON | 3.289 RON | 697 RON | -331 RON | -2.170 RON | -3.105 RON | 6.574 RON | 5.390 RON | -134 RON | 15.495 RON |
Comparație cu 39 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.965 RON |
| 6.720 RON |
| -11.911 RON |
| 1.426 RON |
| -19.073 RON |
| -14.194 RON |
| Total active | 1.509 RON | 3.442 RON | 7.031 RON | 1.243 RON | 6.008 RON | 521 RON | 3.161 RON | 5.392 RON | 3.846 RON | 4.780 RON | 5.471 RON | 20.915 RON | 26.510 RON | 20.635 RON | 16.437 RON | 12.530 RON | 9.711 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.735 RON | 2.237 RON | 1.740 RON | 1.243 RON | 870 RON | 73 RON | — | 2.112 RON | 1.675 RON |
|---|
| Active circulante | 1.509 RON | 3.442 RON | 7.031 RON | 1.243 RON | 6.008 RON | 521 RON | 3.161 RON | 5.392 RON | 1.111 RON | 2.543 RON | 3.731 RON | 19.672 RON | 25.640 RON | 20.562 RON | 16.437 RON | 10.418 RON | 8.036 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.698 RON | -22.015 RON | -18.725 RON | -18.028 RON | -18.359 RON | -20.529 RON | -23.634 RON | -17.060 RON | -11.670 RON | -11.804 RON | 3.690 RON | 19.640 RON | 26.361 RON | 14.450 RON | 15.876 RON | -3.225 RON | -17.419 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.207 RON | 25.457 RON | 25.756 RON | 19.271 RON | 24.367 RON | 21.050 RON | 26.795 RON | 22.452 RON | 15.516 RON | 16.584 RON | 1.781 RON | 1.275 RON | 149 RON | 6.185 RON | 561 RON | 15.755 RON | 27.130 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|