Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 dec. 2020 și 8 mai 2025.
Verificarea tehnică a documentației de specialitate structură fazele de proiectare DTAC si PT+De
Lucrari de restaurare (Rev.2)
Actualizare DALI Sarmizegetusa Regia - Drumul Pavat
Servicii de urmarire a comportarii in timp a tavanului din holul central de la etajul 1 al B.N.R.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7034272
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.223.304 RON
Profit net
302.731 RON
Capitaluri proprii
310.852 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 633.292 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.645 RON | 1.350 RON | 3.859 RON | 1.669 RON | 1.298 RON | 1.019 RON | 289 RON | 849 RON | 22.467 RON | 106.420 RON | 6.500 RON | 6.823 RON | 24.000 RON | 290.426 RON | 925.507 RON | 493.005 RON | 1.223.304 RON |
| Profit net | -3.179 RON | -2.258 RON | 1.886 RON | -356 RON | -131 RON | -432 RON | -338 RON | 41 RON | 15.219 RON | 93.756 RON | 373 RON |
Comparație cu 311 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.466 RON |
| 19.836 RON |
| 100.265 RON |
| 325.495 RON |
| -33.678 RON |
| 302.731 RON |
| Total active | 1.388 RON | 743 RON | 2.817 RON | 2.298 RON | 427 RON | 459 RON | 351 RON | 750 RON | 14.306 RON | 98.684 RON | 18.843 RON | 21.276 RON | 26.759 RON | 116.288 RON | 435.253 RON | 439.298 RON | 806.128 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 7.102 RON | 5.467 RON | 3.571 RON | 1.956 RON | 8.651 RON | 35.825 RON | 54.800 RON | 258.378 RON |
|---|
| Active circulante | 1.388 RON | 743 RON | 2.817 RON | 2.298 RON | 427 RON | 459 RON | 351 RON | 750 RON | 14.306 RON | 91.582 RON | 13.376 RON | 17.705 RON | 24.803 RON | 107.637 RON | 399.428 RON | 384.498 RON | 547.750 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.542 RON | -1.800 RON | 86 RON | -270 RON | -401 RON | -833 RON | -1.171 RON | -1.130 RON | 14.089 RON | 96.364 RON | 18.737 RON | 21.203 RON | 26.039 RON | 106.305 RON | 331.800 RON | 8.122 RON | 310.852 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.930 RON | 2.543 RON | 2.731 RON | 2.568 RON | 828 RON | 1.292 RON | 1.522 RON | 1.880 RON | 217 RON | 2.320 RON | 106 RON | 73 RON | 720 RON | 9.983 RON | 103.453 RON | 431.176 RON | 438.906 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|