Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7252056
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MAXIM MĂDĂLINA
Prin: MAXIM MĂDĂLINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.019.728 RON
Profit net
-55.061 RON
Capitaluri proprii
-782 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 957.571 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.500.445 RON | 1.406.756 RON | 1.267.596 RON | 1.181.822 RON | 1.097.212 RON | 1.037.539 RON | 1.050.911 RON | 1.125.136 RON | 1.008.373 RON | 1.050.060 RON | 909.355 RON | 900.605 RON | 1.001.673 RON | 1.257.158 RON | 1.097.669 RON | 1.151.535 RON | 1.019.728 RON |
| Profit net | 146.795 RON | 142.961 RON | 124.506 RON | 69.253 RON | 37.673 RON | 25.052 RON | 13.156 RON | 12.917 RON | -18.046 RON | 11.080 RON | -1.276 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.876 RON |
| 24.624 RON |
| 36.478 RON |
| 1.497 RON |
| 4.915 RON |
| -55.061 RON |
| Total active | 631.184 RON | 789.708 RON | 726.206 RON | 765.695 RON | 480.440 RON | 336.131 RON | 251.222 RON | 217.954 RON | 228.542 RON | 255.555 RON | 248.380 RON | 268.001 RON | 301.097 RON | 358.940 RON | 303.733 RON | 318.543 RON | 256.936 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.104 RON | 5.200 RON | 1.731 RON | 433 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 622.080 RON | 784.508 RON | 724.475 RON | 765.262 RON | 480.440 RON | 336.131 RON | 251.222 RON | 217.954 RON | 228.542 RON | 255.555 RON | 248.380 RON | 268.001 RON | 301.097 RON | 358.940 RON | 303.733 RON | 318.543 RON | 256.936 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 149.862 RON | 146.028 RON | 127.573 RON | 72.320 RON | 40.740 RON | 28.119 RON | 16.223 RON | 15.984 RON | -2.062 RON | 53.818 RON | 52.542 RON | 63.418 RON | 72.491 RON | 84.345 RON | 49.364 RON | 54.279 RON | -782 RON |
|---|
| Datorii totale | 481.322 RON | 643.680 RON | 598.633 RON | 693.375 RON | 439.700 RON | 308.012 RON | 257.451 RON | 224.422 RON | 252.743 RON | 223.876 RON | 217.977 RON | 226.722 RON | 241.925 RON | 274.595 RON | 254.369 RON | 264.264 RON | 257.718 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|