Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7263489
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PRUNARU DESPINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
353.574 RON
Profit net
-15.171 RON
Capitaluri proprii
-14.691 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 356.092 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 253.335 RON | 223.536 RON | 259.549 RON | 238.485 RON | 217.965 RON | 171.179 RON | 229.441 RON | 286.197 RON | 316.491 RON | 328.046 RON | 348.315 RON | 267.624 RON | 286.148 RON | 340.539 RON | 352.394 RON | 317.501 RON | 353.574 RON |
| Profit net | -70.499 RON | -43.462 RON | -43.614 RON | -46.055 RON | -45.945 RON | -40.413 RON | -26.401 RON | -51.780 RON | -31.893 RON |
Comparație cu 3406 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -31.937 RON |
| -39.836 RON |
| -12.924 RON |
| -34.895 RON |
| -29.984 RON |
| -33.875 RON |
| -50.510 RON |
| -15.171 RON |
| Total active | 227.018 RON | 213.103 RON | 209.515 RON | 241.134 RON | 276.661 RON | 286.939 RON | 353.513 RON | 374.430 RON | 369.616 RON | 329.841 RON | 321.376 RON | 237.511 RON | 223.468 RON | 259.750 RON | 319.830 RON | 409.473 RON | 405.451 RON |
|---|
| Active imobilizate | 68.991 RON | 47.452 RON | 30.496 RON | 13.210 RON | 13.210 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 158.027 RON | 165.651 RON | 179.019 RON | 227.924 RON | 263.451 RON | 286.939 RON | 353.513 RON | 374.430 RON | 369.616 RON | 329.841 RON | 321.376 RON | 237.511 RON | 223.468 RON | 259.750 RON | 319.830 RON | 409.473 RON | 405.451 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -159.208 RON | -161.451 RON | -73.567 RON | -45.575 RON | -51.520 RON | -83.424 RON | -109.825 RON | -51.300 RON | -83.193 RON | -115.130 RON | -154.966 RON | -52.280 RON | -87.175 RON | -117.159 RON | -98.274 RON | -148.784 RON | -14.691 RON |
|---|
| Datorii totale | 399.151 RON | 383.365 RON | 288.943 RON | 288.978 RON | 328.181 RON | 370.363 RON | 463.338 RON | 425.730 RON | 452.809 RON | 444.971 RON | 476.342 RON | 289.791 RON | 310.643 RON | 376.909 RON | 418.104 RON | 558.257 RON | 420.142 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|