Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7423989
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALAZS LADISLAU
Prin: BALAZS LADISLAU
Prin: BALAZS LADISLAU
Prin: BALAZS LADISLAU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
127.302 RON
Profit net
4.545 RON
Capitaluri proprii
34.979 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 151.777 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.811 RON | 122.075 RON | 132.713 RON | 143.671 RON | 196.597 RON | 203.043 RON | 239.207 RON | 274.002 RON | 240.450 RON | 161.814 RON | 181.025 RON | 109.419 RON | 124.663 RON | 159.093 RON | 142.747 RON | 102.067 RON | 127.302 RON |
| Profit net | -34.167 RON | -5.883 RON | 2.533 RON | 10.988 RON | 32.171 RON | 13.908 RON | 21.122 RON | 30.438 RON | 53.152 RON | -22.802 RON | 27.012 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -10.230 RON |
| 2.703 RON |
| -34.230 RON |
| -20.581 RON |
| 18.677 RON |
| 4.545 RON |
| Total active | 65.888 RON | 79.311 RON | 69.181 RON | 64.086 RON | 108.617 RON | 97.521 RON | 89.436 RON | 63.324 RON | 121.443 RON | 112.817 RON | 118.606 RON | 99.651 RON | 103.148 RON | 79.673 RON | 84.967 RON | 97.344 RON | 93.689 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON | 4 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 65.884 RON | 79.307 RON | 69.177 RON | 64.082 RON | 108.613 RON | 97.517 RON | 89.436 RON | 63.324 RON | 121.443 RON | 112.817 RON | 118.606 RON | 99.651 RON | 103.148 RON | 79.673 RON | 84.967 RON | 97.344 RON | 93.689 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -75.543 RON | -81.427 RON | -78.893 RON | -67.905 RON | -35.734 RON | -21.827 RON | -705 RON | 29.733 RON | 69.885 RON | 47.083 RON | 74.095 RON | 63.865 RON | 66.388 RON | 32.338 RON | 11.757 RON | 30.434 RON | 34.979 RON |
|---|
| Datorii totale | 141.454 RON | 160.759 RON | 148.103 RON | 132.021 RON | 144.381 RON | 119.381 RON | 90.141 RON | 33.591 RON | 51.558 RON | 65.734 RON | 44.511 RON | 35.786 RON | 36.760 RON | 47.335 RON | 73.210 RON | 66.910 RON | 58.710 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 9 | 8 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 1 |
|---|