Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7464148
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.193.751 RON
Profit net
953.434 RON
Capitaluri proprii
230.004 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 577.056 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 551.779 RON | 79.585 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 12.290 RON | — | 8.404 RON | 12.605 RON | 16.805 RON | 150.269 RON | 250.142 RON | 426.352 RON | 946.595 RON | 1.193.751 RON |
| Profit net | 99.365 RON | -69.022 RON | -40.242 RON | -11.883 RON | -10.207 RON | -9.628 RON | -6.932 RON | 466 RON | -11.889 RON | -17.293 RON | -4.372 RON |
Comparație cu 111 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -597 RON |
| 109.732 RON |
| 192.765 RON |
| 327.171 RON |
| 734.277 RON |
| 953.434 RON |
| Total active | 376.749 RON | 279.508 RON | 239.228 RON | 226.963 RON | 217.137 RON | 207.112 RON | 200.179 RON | 19.417 RON | 8.317 RON | 7.124 RON | 5.108 RON | 2.362 RON | 97.114 RON | 290.301 RON | 14.804 RON | 296.923 RON | 300.239 RON |
|---|
| Active imobilizate | 62.766 RON | 32.654 RON | 7.934 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 313.983 RON | 246.854 RON | 231.294 RON | 226.963 RON | 217.137 RON | 207.112 RON | 200.179 RON | 19.417 RON | 8.317 RON | 7.124 RON | 5.108 RON | 2.362 RON | 97.114 RON | 290.301 RON | 14.804 RON | 296.923 RON | 300.239 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 347.725 RON | 278.703 RON | 238.461 RON | 226.578 RON | 216.371 RON | 206.743 RON | 199.810 RON | 18.526 RON | 6.636 RON | -10.657 RON | -15.029 RON | -15.626 RON | 94.106 RON | 286.871 RON | 240 RON | 220.699 RON | 230.004 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.024 RON | 805 RON | 767 RON | 385 RON | 766 RON | 369 RON | 369 RON | 891 RON | 1.681 RON | 17.781 RON | 20.137 RON | 17.988 RON | 3.008 RON | 3.430 RON | 14.564 RON | 76.224 RON | 70.235 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|