Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7656569
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROLEA ION
Prin: ROLEA ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
168.959 RON
Profit net
-34.033 RON
Capitaluri proprii
66.150 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 267.333 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 67.662 RON | 105.861 RON | 104.149 RON | 100.719 RON | 102.259 RON | 126.798 RON | 161.302 RON | 206.510 RON | 253.194 RON | 222.590 RON | 293.640 RON | 302.325 RON | 209.512 RON | 242.445 RON | 253.107 RON | 147.061 RON | 168.959 RON |
| Profit net | -11.631 RON | 4.183 RON | 6.287 RON | 2.763 RON | -1.954 RON | 5.441 RON | 9.827 RON | 17.318 RON | 34.730 RON | 8.292 RON | 9.528 RON | -14.657 RON |
Comparație cu 937 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.990 RON |
| 37.584 RON |
| 33.641 RON |
| -9.418 RON |
| -34.033 RON |
| Total active | 15.269 RON | 20.203 RON | 25.639 RON | 30.881 RON | 28.177 RON | 37.367 RON | 50.367 RON | 74.407 RON | 51.837 RON | 65.039 RON | 111.449 RON | 114.426 RON | 133.641 RON | 278.788 RON | 128.782 RON | 129.170 RON | 107.208 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.323 RON | 29.902 RON | 26.210 RON | 21.781 RON | 17.351 RON | 12.921 RON | 8.491 RON | 4.061 RON |
|---|
| Active circulante | 15.269 RON | 20.203 RON | 25.639 RON | 30.881 RON | 28.177 RON | 37.367 RON | 50.367 RON | 74.407 RON | 51.837 RON | 56.716 RON | 81.547 RON | 88.216 RON | 111.860 RON | 261.437 RON | 115.861 RON | 120.679 RON | 103.147 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.791 RON | 13.974 RON | 20.261 RON | 23.024 RON | 21.070 RON | 26.512 RON | 36.339 RON | 53.657 RON | 35.845 RON | 44.137 RON | 53.666 RON | 39.008 RON | 34.019 RON | 71.603 RON | 109.602 RON | 100.183 RON | 66.150 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.478 RON | 6.229 RON | 5.378 RON | 7.857 RON | 7.107 RON | 10.855 RON | 14.028 RON | 20.750 RON | 15.992 RON | 20.902 RON | 57.783 RON | 75.418 RON | 99.622 RON | 207.185 RON | 19.180 RON | 28.987 RON | 41.058 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 |
|---|