Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 15 feb. 2017 și 10 dec. 2018.
prestari servicii de preparare, servire si distribuire hrana (cantina ajutor sociala)
prestari servicii de preparare si distribuire hrana (cantina ajutor sociala)
Prestari servicii de preparare si distribuire hrana (cantina ajutor social)pentru 60 de persoane.
Achizitie servicii de preparare si distribuire hrana (cantina de ajutor social)
Achizitie prestari servicii de preparare si distribuire hrana(cantina sociala)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/803514
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-41.401 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 104.029 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 206.120 RON | 216.360 RON | 216.360 RON | 219.575 RON | 254.940 RON | 254.940 RON | 254.940 RON | 254.940 RON | 228.970 RON | 191.393 RON | 173.010 RON | 173.484 RON | 173.008 RON | 173.010 RON | 75.776 RON | 0 RON |
| Profit net | 4.449 RON | -18.548 RON | -673 RON | -35.679 RON | 16.421 RON | 1.661 RON | -7.494 RON | 10.166 RON | 462 RON | 15.568 RON | -6.816 RON | -10.050 RON | -14.244 RON |
Comparație cu 585 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2024.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -8.031 RON |
| 20.159 RON |
| 0 RON |
| Total active | 247.612 RON | 291.651 RON | 315.443 RON | 325.118 RON | 377.312 RON | 149.143 RON | 122.396 RON | 68.421 RON | 67.112 RON | 55.073 RON | 47.371 RON | 51.476 RON | 50.442 RON | 49.431 RON | 1.535 RON | 1.535 RON |
|---|
| Active imobilizate | 45.084 RON | 28.464 RON | 11.844 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 202.528 RON | 263.187 RON | 303.599 RON | 325.118 RON | 377.312 RON | 149.143 RON | 122.396 RON | 68.421 RON | 67.112 RON | 55.073 RON | 47.371 RON | 51.476 RON | 50.442 RON | 49.431 RON | 1.535 RON | 1.535 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.303 RON | -22.851 RON | -23.524 RON | -59.202 RON | -42.782 RON | -41.121 RON | -48.615 RON | -38.449 RON | -37.987 RON | -22.418 RON | -29.234 RON | -39.284 RON | -53.528 RON | -61.560 RON | -41.401 RON | -41.401 RON |
|---|
| Datorii totale | 195.045 RON | 251.894 RON | 277.401 RON | 318.767 RON | 341.472 RON | 85.503 RON | 75.735 RON | 50.154 RON | 52.453 RON | 35.676 RON | 76.605 RON | 90.760 RON | 103.970 RON | 110.991 RON | 42.936 RON | 42.936 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | — | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | — | 3 | 2 | — |
|---|