Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 nov. 2021 și 25 nov. 2021.
Servicii de intretinere a ascensoarelor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/809940
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
178.837 RON
Profit net
36.859 RON
Capitaluri proprii
37.111 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.707 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 116.305 RON | 131.430 RON | 125.089 RON | 126.426 RON | 137.064 RON | 147.925 RON | 138.436 RON | 128.237 RON | 126.952 RON | 126.639 RON | 132.502 RON | 117.681 RON | 131.989 RON | 142.618 RON | 177.473 RON | 180.216 RON | 178.837 RON |
| Profit net | -431 RON | 5.479 RON | 6.467 RON | 83.714 RON | 45.921 RON | 38.010 RON | 33.730 RON | 26.824 RON | 37.659 RON | 22.310 RON | 32.391 RON | 35.250 RON |
Comparație cu 418 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 200 RON |
| 34.273 RON |
| 86.275 RON |
| 73.048 RON |
| 36.859 RON |
| Total active | 18.669 RON | 21.352 RON | 26.222 RON | 94.080 RON | 51.667 RON | 44.259 RON | 39.760 RON | 32.687 RON | 42.484 RON | 27.575 RON | 37.065 RON | 41.408 RON | 19.375 RON | 40.282 RON | 91.294 RON | 88.001 RON | 53.210 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 6.956 RON | 5.746 RON | 6.330 RON | 4.595 RON | 9.319 RON | 5.084 RON | 5.418 RON | 3.522 RON | 1.793 RON | 896 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.669 RON | 21.352 RON | 26.222 RON | 94.080 RON | 44.711 RON | 38.513 RON | 33.430 RON | 28.092 RON | 33.165 RON | 22.491 RON | 31.647 RON | 37.886 RON | 17.582 RON | 39.386 RON | 91.294 RON | 88.001 RON | 53.210 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.410 RON | -931 RON | 252 RON | 83.966 RON | 46.173 RON | 38.262 RON | 33.982 RON | 27.076 RON | 37.911 RON | 22.562 RON | 32.643 RON | 35.502 RON | 452 RON | 34.725 RON | 86.727 RON | 73.300 RON | 37.111 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.079 RON | 22.283 RON | 25.970 RON | 10.114 RON | 5.494 RON | 5.997 RON | 5.778 RON | 5.611 RON | 4.573 RON | 5.013 RON | 4.422 RON | 5.906 RON | 18.923 RON | 5.557 RON | 4.567 RON | 14.701 RON | 16.099 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|