Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8104945
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.
Cifră de afaceri
217.741 RON
Profit net
34.387 RON
Capitaluri proprii
15.085 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 226.114 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.436 RON | 8.710 RON | 17.627 RON | 3.391 RON | 7.581 RON | 3.075 RON | 23.422 RON | 21.960 RON | 42.875 RON | 90.926 RON | 109.908 RON | 114.701 RON | 138.756 RON | 187.747 RON | 242.860 RON | 205.699 RON | 217.741 RON |
| Profit net | -6.564 RON | -9.775 RON | -4.795 RON | -3.522 RON | -5.221 RON | -7.803 RON | -8.376 RON | -7.259 RON | -17.181 RON | 7.536 RON |
Comparație cu 393 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.324 RON |
| -843 RON |
| -1.409 RON |
| 19.269 RON |
| 30.890 RON |
| 10.107 RON |
| 34.387 RON |
| Total active | 19.971 RON | 20.247 RON | 17.315 RON | 18.652 RON | 17.223 RON | 13.796 RON | 8.589 RON | 7.977 RON | 9.854 RON | 10.332 RON | 21.459 RON | 20.265 RON | 22.838 RON | 43.367 RON | 62.529 RON | 34.877 RON | 67.138 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 19.971 RON | 20.247 RON | 17.315 RON | 18.652 RON | 17.223 RON | 13.796 RON | 8.589 RON | 7.977 RON | 9.854 RON | 10.332 RON | 21.459 RON | 20.265 RON | 22.838 RON | 43.367 RON | 62.529 RON | 34.877 RON | 67.138 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -35.137 RON | -44.912 RON | -49.707 RON | -53.229 RON | -58.450 RON | -66.253 RON | -74.629 RON | -81.888 RON | -99.069 RON | -91.640 RON | -77.317 RON | -78.160 RON | -79.569 RON | -60.299 RON | -29.409 RON | -19.302 RON | 15.085 RON |
|---|
| Datorii totale | 55.108 RON | 65.159 RON | 67.022 RON | 71.881 RON | 75.673 RON | 80.049 RON | 83.218 RON | 89.865 RON | 108.923 RON | 101.972 RON | 98.776 RON | 98.425 RON | 102.407 RON | 103.666 RON | 91.938 RON | 54.179 RON | 52.053 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|