Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8383548
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MARCUS MARIA
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MARCUS MARIA
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MARCUS MARIA
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MĂRCUŞ VASILE
Prin: MARCUS MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
352 RON
Profit net
-9.910 RON
Capitaluri proprii
-26.824 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 3.436 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 6.100 RON | 352 RON | — | — |
| Profit net | -4.120 RON | -2.250 RON | 0 RON | 0 RON | -746 RON | -383 RON | -1.004 RON | -483 RON | -1.571 RON | -2.387 RON | -964 RON | -1.290 RON |
Comparație cu 906 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2023.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -289 RON |
| 3.594 RON |
| -2.123 RON |
| -4.689 RON |
| -9.910 RON |
| Total active | 8.524 RON | 73 RON | 73 RON | 73 RON | 20 RON | 94 RON | 206 RON | 292 RON | 371 RON | 629 RON | 729 RON | 926 RON | 967 RON | 237 RON | 692 RON | 1.583 RON | 3.518 RON |
|---|
| Active circulante | 8.524 RON | 73 RON | 73 RON | 73 RON | 20 RON | 94 RON | 206 RON | 292 RON | 371 RON | 629 RON | 729 RON | 926 RON | 967 RON | 237 RON | 692 RON | 1.583 RON | 3.518 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.534 RON | -3.784 RON | -3.784 RON | -3.784 RON | -4.947 RON | -5.329 RON | -6.333 RON | -6.816 RON | -8.388 RON | -10.774 RON | -12.117 RON | -13.407 RON | -13.696 RON | -10.102 RON | -12.225 RON | -16.914 RON | -26.824 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.058 RON | 3.857 RON | 3.857 RON | 3.857 RON | 4.967 RON | 5.423 RON | 6.539 RON | 7.108 RON | 8.759 RON | 11.403 RON | 12.846 RON | 14.333 RON | 14.663 RON | 10.339 RON | 12.917 RON | 18.497 RON | 30.342 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|