Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 sept. 2017 și 8 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 91 atribuiri.
BIBLIOTECA CU 5 POLITE
PANOURI DIN LEMN MASIV RASINOASE
PANOURI DIN LEMN MASIV DE RASINOASE CU RAME SI TABLII
PANOURI DIN LEMN MASIV DE RASINOASE CU RAME SI TABLII
DULAP BIBIORAFT 2100HX800X450
PAZIE RASINOASE
PAZIE RASINOASE, ASTERIALA RASINOASE
SCARA INTERIOARA DIN RASINOASE INCLUSIV BALUSTRADA
Mobilier scolar gradinita
CORP SUSPENDAT 1000X300X600H
DULAP 1500X600X2100H
MOBILIER EVIDENTA POPULATIEI
BIROU 1600X800X780H
Furnizare mobilier, Comuna Caineni
LUCRARI TAMPLARIE
MOBILIER BIROURI
DULAP 1000X550X2000H
RAFT PENTRU ARHIVA 1050X350X2300H
USA DIN TEI MASIV 2100X1780X350
USA DIN TEI MASIV 2460X1280X350
COMODA 1000X450X1320H
RAFT PENTRU ARHIVA 1230X350X2300H
RAFT PENTRU ARHIVA 800X350X2350H
RAFT ARHIVA 800X350X2400
BIROU 1300X600X800
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8384047
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
492.863 RON
Profit net
18.218 RON
Capitaluri proprii
2.817.876 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 512.066 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.746.732 RON | 1.115.956 RON | 712.983 RON | 954.374 RON | 706.868 RON | 998.245 RON | 868.229 RON | 916.727 RON | 2.026.839 RON | 1.652.586 RON | 1.094.092 RON | 748.646 RON | 464.727 RON | 495.366 RON | 446.775 RON | 444.795 RON | 492.863 RON |
| Profit net | 29.551 RON | 18.852 RON | -121.545 RON | 5.985 RON | 6.315 RON | 7.290 RON | -35.792 RON | 5.226 RON | -1.320.209 RON | -597.378 RON | 1.289 RON |
Comparație cu 89 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.689 RON |
| -456.977 RON |
| 24.608 RON |
| 23.804 RON |
| -259.392 RON |
| 18.218 RON |
| Total active | 1.425.897 RON | 2.094.266 RON | 2.204.124 RON | 2.557.185 RON | 3.011.587 RON | 3.176.383 RON | 3.562.869 RON | 3.955.897 RON | 2.729.196 RON | 2.333.665 RON | 2.811.808 RON | 2.826.871 RON | 2.908.736 RON | 2.917.786 RON | 3.524.758 RON | 3.528.571 RON | 3.091.952 RON |
|---|
| Active imobilizate | 995.326 RON | 1.457.828 RON | 1.373.803 RON | 1.307.110 RON | 1.184.842 RON | 1.078.941 RON | 886.164 RON | 786.169 RON | 665.722 RON | 732.112 RON | 1.243.134 RON | 1.174.847 RON | 1.181.356 RON | 1.159.852 RON | 2.392.240 RON | 2.282.905 RON | 2.178.003 RON |
|---|
| Active circulante | 430.571 RON | 636.438 RON | 830.321 RON | 1.250.075 RON | 1.826.745 RON | 2.097.442 RON | 2.676.705 RON | 3.169.728 RON | 2.063.474 RON | 1.601.553 RON | 1.568.674 RON | 1.652.024 RON | 1.727.380 RON | 1.757.934 RON | 1.132.518 RON | 1.245.666 RON | 913.949 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 837.512 RON | 856.364 RON | 942.456 RON | 1.248.441 RON | 1.254.756 RON | 1.306.959 RON | 2.951.851 RON | 2.957.077 RON | 2.156.869 RON | 1.939.491 RON | 2.396.591 RON | 2.547.665 RON | 2.090.688 RON | 2.115.296 RON | 3.077.474 RON | 2.818.081 RON | 2.817.876 RON |
|---|
| Datorii totale | 449.126 RON | 489.383 RON | 660.454 RON | 796.011 RON | 1.181.765 RON | 1.544.786 RON | 375.829 RON | 814.139 RON | 486.271 RON | 377.713 RON | 415.217 RON | 279.206 RON | 811.325 RON | 797.627 RON | 447.284 RON | 710.490 RON | 274.076 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 31 | 41 | 35 | 33 | 29 | 29 | 31 | 29 | 29 | 26 | 23 | 19 | 16 | 13 | 11 | 9 | 7 |
|---|