Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8501767
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONESCU I ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
52.551 RON
Profit net
-29.038 RON
Capitaluri proprii
52.501 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 125.082 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 227.195 RON | 255.378 RON | 408.550 RON | 537.346 RON | 299.244 RON | 291.424 RON | 203.848 RON | 225.386 RON | 487.147 RON | 373.190 RON | 482.537 RON | 181.290 RON | 210.227 RON | 183.077 RON | 73.195 RON | 66.453 RON | 52.551 RON |
| Profit net | -21.242 RON | 8.613 RON | 17.412 RON | 12.299 RON | 27.541 RON | 51.218 RON | 41.507 RON | 12.622 RON | 17.442 RON | -77.824 RON | -6.040 RON |
Comparație cu 4654 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.036 RON |
| 16.034 RON |
| -6.352 RON |
| 22.794 RON |
| -40.475 RON |
| -29.038 RON |
| Total active | 285.955 RON | 315.014 RON | 323.156 RON | 337.393 RON | 341.297 RON | 380.307 RON | 391.117 RON | 307.208 RON | 289.512 RON | 246.851 RON | 249.974 RON | 268.358 RON | 248.862 RON | 278.750 RON | 202.818 RON | 177.470 RON | 159.148 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 9 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 285.955 RON | 315.014 RON | 323.156 RON | 337.393 RON | 341.297 RON | 380.307 RON | 391.117 RON | 307.208 RON | 289.512 RON | 246.851 RON | 249.974 RON | 268.358 RON | 248.862 RON | 278.750 RON | 202.809 RON | 177.470 RON | 159.148 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.989 RON | 49.602 RON | 67.013 RON | 79.312 RON | 109.781 RON | 160.999 RON | 216.739 RON | 198.218 RON | 200.838 RON | 105.572 RON | 99.533 RON | 113.569 RON | 121.606 RON | 99.220 RON | 122.015 RON | 81.540 RON | 52.501 RON |
|---|
| Datorii totale | 244.966 RON | 265.412 RON | 255.064 RON | 258.081 RON | 231.516 RON | 219.308 RON | 174.378 RON | 108.990 RON | 88.674 RON | 141.279 RON | 150.441 RON | 154.789 RON | 127.256 RON | 179.530 RON | 80.803 RON | 95.930 RON | 106.647 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|