Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 aug. 2023 și 18 feb. 2026.
Dirigentie de santier – Înfiinţarea unui Centru Comunitar Integrat la nivelul Oraşului Berbeşti,
Dirigentie de santier-”Modernizare, reabilitare si dotare cladire scoala, sat Rosia...
Dirigentie santier - Reabilitare moderata cladire publica cu destinatia primarie
Dirigentie santier - Moderniyare DC135 si drum vicinal 63-La Dragulescu
DIRIGENTIE SANTIER
Dirigentie de santier eficientizqare scoala Mateesti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8517321
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-30.
Cifră de afaceri
54.600 RON
Profit net
29.650 RON
Capitaluri proprii
27.269 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 12.222 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.430 RON | 25.700 RON | 26.045 RON | 20.331 RON | 7.800 RON | 12.000 RON | 5.295 RON | 4.600 RON | 21.252 RON | 9.293 RON | 6.000 RON | 500 RON | 2.500 RON | 7.000 RON | 12.500 RON | 54.600 RON |
| Profit net | 2.748 RON | 5.445 RON | 11.861 RON | 7.632 RON | -3.845 RON | 3.063 RON | -1.449 RON | 41 RON | 8.282 RON | 354 RON | -4.639 RON | -3.574 RON | -1.859 RON | 1.224 RON |
Comparație cu 306 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2024.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 394 RON |
| 29.650 RON |
| Total active | 22.304 RON | 13.631 RON | 19.958 RON | 14.538 RON | 5.291 RON | 5.273 RON | 3.756 RON | 3.628 RON | 15.937 RON | 7.849 RON | 1.628 RON | 446 RON | 3.230 RON | 8.574 RON | 10.130 RON | 42.944 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.991 RON | 1.843 RON | 1.548 RON | 1.253 RON | 957 RON | 686 RON | 485 RON | 385 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 20.313 RON | 11.788 RON | 18.410 RON | 13.285 RON | 4.334 RON | 4.587 RON | 3.271 RON | 3.243 RON | 15.937 RON | 7.849 RON | 1.628 RON | 446 RON | 3.230 RON | 8.574 RON | 10.130 RON | 42.944 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.653 RON | 11.098 RON | 17.581 RON | 13.352 RON | 1.875 RON | 4.937 RON | 3.488 RON | 3.529 RON | 11.811 RON | 6.074 RON | 1.435 RON | -2.139 RON | -3.998 RON | -2.774 RON | -2.380 RON | 27.269 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.651 RON | 2.533 RON | 2.377 RON | 1.186 RON | 3.416 RON | 336 RON | 268 RON | 99 RON | 4.126 RON | 1.775 RON | 193 RON | 2.585 RON | 7.228 RON | 11.348 RON | 12.510 RON | 15.675 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|