Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 sept. 2016 și 20 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 235 atribuiri.
MATERIALE INTRETINERE
MATERIALE REPARATII SI INTRETINERE
MATERIALE INTRETINERE
MATERIALE REPARATII SI INTRETINERE
pachet materiale intretinere
Alte materiale de constructii diverse
MATERIALE IGIENA SI CURATENIE
Alte materiale de constructii diverse
MATERIALE INTRETINERE
pachet materiale intretinere
44192000-2 Alte materiale de constructii diverse
MATERIALE INTRETINERE
Materiale întetinere
MATERIALE CURATENIE SI IGIENA
Materiale curatenie si igiena
Alte materiale de constructii diverse
Materiale reparatii si intretinere - Cresa
MATERIALE INTRETINERE
MATERIALE INTRETINERE
MATERIALE INTRETINERE
PACHET MATERIALE INTRETINERE
Materiale curatenie - Cresa
MATERIALE CURATENIE
INTRERUPATOR DUBLU
Materile intretinere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8698724
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STĂNESCU MIRCEA-DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
705.910 RON
Profit net
26.477 RON
Capitaluri proprii
114.657 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 734.231 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.353.457 RON | 1.430.137 RON | 1.457.426 RON | 1.451.042 RON | 1.193.398 RON | 1.175.144 RON | 1.182.569 RON | 1.114.242 RON | 1.111.876 RON | 1.048.491 RON | 1.055.000 RON | 900.491 RON | 950.963 RON | 969.519 RON | 913.618 RON | 850.974 RON | 705.910 RON |
| Profit net | 122.444 RON | 126.134 RON | 132.121 RON | 159.871 RON | 83.155 RON | 87.874 RON | 97.603 RON | 112.862 RON | 129.969 RON | 97.784 RON | 93.853 RON | 58.535 RON |
Comparație cu 1976 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 66.308 RON |
| 79.223 RON |
| 72.301 RON |
| 6.941 RON |
| 26.477 RON |
| Total active | 226.243 RON | 232.125 RON | 241.051 RON | 263.822 RON | 191.627 RON | 195.194 RON | 207.602 RON | 215.255 RON | 231.149 RON | 198.402 RON | 194.753 RON | 162.638 RON | 166.134 RON | 176.659 RON | 175.506 RON | 118.382 RON | 158.701 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 2.200 RON | 1.984 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 226.243 RON | 232.125 RON | 241.051 RON | 261.622 RON | 189.643 RON | 195.194 RON | 207.602 RON | 215.255 RON | 231.149 RON | 198.402 RON | 194.753 RON | 162.638 RON | 166.134 RON | 176.659 RON | 175.506 RON | 118.382 RON | 158.701 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 203.664 RON | 207.354 RON | 213.342 RON | 241.092 RON | 164.377 RON | 169.097 RON | 178.826 RON | 194.086 RON | 211.194 RON | 179.018 RON | 175.088 RON | 139.770 RON | 147.543 RON | 160.459 RON | 153.538 RON | 88.180 RON | 114.657 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.579 RON | 24.771 RON | 27.709 RON | 22.730 RON | 27.250 RON | 26.097 RON | 28.776 RON | 21.169 RON | 19.955 RON | 19.384 RON | 19.665 RON | 22.868 RON | 18.591 RON | 16.200 RON | 21.968 RON | 30.202 RON | 44.044 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|