Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 24 mar. 2017 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 303 atribuiri.
Reconditionat perii City Master 300
Pachet reconditionare perii automaturatoare
Perie Karcher MC 250
Reconditionat perii Karcher
Rec. perii Mathieu-Activitatea Salubritate Stradala
Reconditionat perii Karcher
Rec. perii Mathieu-Activitatea Salubritate Stradala
Reconditionat perii Karcher
Reconditionat perii City Master
Perie Hako City Master 2250 mixt
Reconditionat perii
Reconditionat perii City Master 300
Reconditionat perii
Reconditionat perii
Rec. perii Mathieu-Activitatea Salubritate Stradala
Reconditionat perii Hako City Master 300
Pachet reconditionare perii automaturatoare
Rec.perii Hako 2000-Activitatea Salubritate Stradala
Reconditionat perii
Rec. perii Mathieu-Activitatea Salubritate Stradala
Reconditionat perii Hako City Master 300
Rec. perii Mathieu-Activitatea Salubritate Stradala
Reconditionat perii
Pachet reconditionare perii automaturatoare
Reconditionat perii Hako City Master 300
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8876066
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
171.314 RON
Profit net
56.907 RON
Capitaluri proprii
866.044 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 260.911 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.935 RON | 14.852 RON | 48.358 RON | 79.719 RON | 67.053 RON | 108.466 RON | 168.029 RON | 164.228 RON | 141.920 RON | 203.211 RON | 181.245 RON | 181.828 RON | 213.738 RON | 239.561 RON | 237.674 RON | 192.675 RON | 171.314 RON |
| Profit net | 2.997 RON | 7.473 RON | 9.316 RON | 17.581 RON | 27.167 RON | 48.436 RON | 67.039 RON | 54.037 RON | 59.715 RON | 68.247 RON | 61.584 RON | 50.430 RON | 51.585 RON |
Comparație cu 193 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.117 RON |
| 70.123 RON |
| 74.968 RON |
| 56.907 RON |
| Total active | 64.226 RON | 71.742 RON | 83.710 RON | 99.066 RON | 126.915 RON | 177.557 RON | 257.399 RON | 316.396 RON | 361.995 RON | 452.187 RON | 508.707 RON | 553.302 RON | 605.238 RON | 673.410 RON | 743.376 RON | 830.698 RON | 874.622 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.363 RON | — | — | 546 RON |
|---|
| Active circulante | 64.226 RON | 71.742 RON | 83.710 RON | 99.066 RON | 126.915 RON | 177.557 RON | 257.399 RON | 316.396 RON | 361.995 RON | 452.187 RON | 508.707 RON | 553.302 RON | 605.238 RON | 672.047 RON | 743.376 RON | 830.698 RON | 874.076 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.318 RON | 70.791 RON | 80.108 RON | 97.688 RON | 124.856 RON | 173.291 RON | 240.330 RON | 294.367 RON | 354.083 RON | 422.329 RON | 483.913 RON | 534.343 RON | 585.928 RON | 664.046 RON | 734.168 RON | 809.136 RON | 866.044 RON |
|---|
| Datorii totale | 908 RON | 951 RON | 3.602 RON | 1.378 RON | 2.059 RON | 4.266 RON | 17.069 RON | 22.029 RON | 7.912 RON | 29.858 RON | 24.794 RON | 18.959 RON | 19.310 RON | 9.364 RON | 9.208 RON | 21.562 RON | 8.578 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|